Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Okul ortamı nasıl canım sorun sadece dersler olmayabilir. Bazen altta başka şeyler yatıyor olabiliyor 🙁
Canım benim biraz daha sabır ve sağduyulu yaklasacagim.Umarim yoktur, konuşur sohbet ederiz sorununu da sevincini de anlatır.Biraz zamana bırakıp daha yavaş tempoda devam edeceğiz.insallah çözüme varırız🙏

Canım elhan kırmızı takımda sen de kırmızı takımdasın. Onu daima etiketliyorsun. O bu sayfanin daimi kaptanı...
Beni de spor yaparsan etiketliyorsun. Ama senin bu hafta kaptanın serap911 serap911

Yani menulerinde Elhan Elhan serap911 serap911 ve spor yaparsan Cordelia Cordelia etiketi olmalı.
Merhabalar, ben kuralları ve kimlerin sorumlu olduğunu anlamaya çalışıyorum. Her hafta takımlar kuruluyor onu çözdüm. Ben şu an yeni olduğum için takımlar da değilim zaten, yani yarın menü ve spor paylaşırken sadece Elhan Elhan ve Cordelia Cordelia şeklinde etiket yapacağım doğru mudur? Takımlardan birine dahil olunca da bu iki isme artı olarak bir de takım kaptanımı ekleyeceğim.

Merhabalar, ben kuralları ve kimlerin sorumlu olduğunu anlamaya çalışıyorum. Her hafta takımlar kuruluyor onu çözdüm. Ben şu an yeni olduğum için takımlar da değilim zaten, yani yarın menü ve spor paylaşırken sadece Elhan Elhan ve Cordelia Cordelia şeklinde etiket yapacağım doğru mudur? Takımlardan birine dahil olunca da bu iki isme artı olarak bir de takım kaptanımı ekleyeceğim.
Aynen öyle canım. ❤️

X