Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar manifestim nasıl ama 🤣 umut dünyası işte 🤷‍♀️ telefona arka plan yapıyormuşsun böyle kolaj yapıp

Eklentiler

• IMG_0500.jpeg
    IMG_0500.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 45
LİG SIRALAMASI 24.02.2024

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@Tutku4482.80@obursirin94.02
@ZincirKirma84.05
@60kiloyum88.70
@akekusu89.55

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@sara_28100.25 patimsilizm patimsilizm 58.20
LenaG LenaG 110.50@arwengsd58.30
@74FRIDA111.80@Keira-59.30
@Ece Didem113.00@aypare ackerman59.70
@Jasminium8459.75

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
🙏☣️❣️

Bu algiyi sen yukledin bize napalim😂 bravo sana💪🏻👑👊🏻😎
Evet haklısın 🤭😂😂
Seni çok takdir ediyorum. Maviş şirinim💙⭐💙👏👏👏👏👏👏
Teşekkür ediyorum kaptanım 🤗🩵🩵
2024 Şubat ayı sonları evdeki abur cubura karşı koyma cesareti gösterip birde tarçınlı Türk kahvesi içtiğinden, nefsine karşı gösterdiği üstün başarıdan dolayı bu takdir belgesini almaya hak kazanan wunderlost arkadaşımızı tebrik ediyoruz

👏🏼👏🏼🏆🏆👏🏼👏🏼
Yaa işte aradığımm yorum bu ellerine yüreğine sağlık canım arkadaşım benim için gerçekten takdir belgesine layık bir şey bu çünkü 🤭🌸🌸

Evet haklısın 🤭😂😂

Teşekkür ediyorum kaptanım 🤗🩵🩵

Yaa işte aradığımm yorum bu ellerine yüreğine sağlık canım arkadaşım benim için gerçekten takdir belgesine layık bir şey bu çünkü 🤭🌸🌸
Beğendiğine sevindim,
Abur cubura karşı koyabilirim de benim için tarçınlı kahve gerçekten başarı belgesi hakediyor

İyi akşamlar kızlar
26 şubat menüsü
Sabah
Yesil smohite içecek
1 yemek kaşığı lor peyniri
Ogle
Cay yanına 2 adet cizi bisküvi aşırı ısrar üzerine
Akşam 5 de
1 adet kuru biber dolması
1 adet kuru patlıcan dolm
2 adet sarma
salata
Yogurt
Su 1.5 litre
Spor 17 bin adım 1700 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Eklentiler

• 1000043118.jpg
    1000043118.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 27
Merhabalar
Bugün diyetisyen serbest bir öğün yapalım ilk öğünümüz olsun ama deyince ben biraz coştum o yüzden bugünü an itibariyle kapattım.

Sabah yok

Öğle 12:30 3 yumurtalı tbe ekmek,çay

Ara 3 yk yulaf,1 tk kakao,1 yk bal ,sütlü filtre kahve

Akşam yok

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Su 2 lt bitti 3 olur
4500 adım + 11 dk kendimce tabata ve zumba (çok eğlendim geçen Cordi nin attığı arapça müzikte zumba videosunu yaptım)

nasıl bu yarışa dahil olabilirim kızlar ben de yarışmak istyorum ben de ben de :KK71: :KK71: :KK71:
Leslie hanım grubumuzda aktif olarak menü bildirimi, haftada iki gün tartı bildirimi yapmanız gerekiyor. Hazırlığa almıştık sizi ama tartı bildirimlerinizi göremedim. :KK51:
Cumartesi bildirimlerine göre ligler yarışına katılabilirsiniz elbette. :rapci:

Okuldan geldim ve evde o kadar abur cubur varken ben tarçınlı türk kahvesi içip badem yedim... Lütfen bunlar da görülsün takdir edilsin hep bana yükleniliyor 🤪🤪🤪😂😂
Yüklenmekten omzum ağrıdı zaten bize böyle gel canımızı ye :super:Harikasin bitanesin :KK9: ama günlerde ne yedirip iciriyorlarsa sen sen olmaktan uzaklaşiyorsun . :işsiz:

X