Popüler Konu LenaG ile MasterFit

25 Şubat pazar

11:30
3 lokma tuzlu kurabiye
2 yumurta sarısı
Yarım avokado ezmesi( sarımsaklı)
Bikaç çeşit peynir
Salatalık, paprika

18:00
1 porsiyon tavuklu patatesli patlıcan yemeği
2 küçük kuru biber dolması
Az çoban salata( 1 küçük kase kadar)

5 kupa siyah çay
2 kupa kahve
1 lt su

Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83 @sibel_84
Afiyet olsun fezam💙⭐⭐⭐⭐⭐💙

Teşekkürler kaptanım 😀ama saat 10 da 1 kase yoğurt yedim pişmanım hakime hanim gaz ve şiş uyandım 😕

Bu hafta güzel.eksi gelecek senden menulerin harika afiyetler olsun canım 😀

Kuru fasulye 4 kaşık kadar di ama 10 gibi içim kıyıldı 1 kase yoğurt yedim oda şişkinlik ve gaz yaptı pisman oldum

Allah kabul etsin afiyet olsun canım

Benim klavyem kadar çatlak olamaz benimkisi birde terbiyesizce yaziyor 🤪
Sağol tatlım benim :KK60: :KK68:

Spor kaptanim mi desem yoksa sen mi gercek kimligini aciklamak istersin maviş takım kaptanım 🤭
Sabah sabah 40 dk eliptik 10 dk tabata yaptim hareketsizlik bana yaramiyormus 😎💯💫👊🏻💪🏻
Cordelia Cordelia 👑😘
Süpersin. Valla bana da yaramıyor. Uykusuzlukta yaramıyor. Dün 00.22 de uyumuşum 🙈 mutluyum. 💙
Bugün ne yapsam yarın tartı günü. Eksi çıkmam lazım. 💃 Kaptanlık zor iş 🥹 bi yardım edin kaptanıniza🙈

Son düzenleme:
Süpersin. Valla bana da yaramıyor. Uykusuzlukta yaramıyor. Dün 00.22 de uyumuşum 🙈 mutluyum. 💙
Bugün ne yapsam yarın tartı günü. Eksi çıkmam lazım. 💃 Kaptanlık zor iş 🥹 bi yardım edin kaptanıniza🙈
Sen spor yapma bugün onerisinde bulunuyorsun hep tarti oncesi olunca ben de sana bu oneriyi satayim🤭 beslenme işi zaten sende... Yine erken uyuyabilirsin insallah🌸🥰

Tamam dr a söyleyim Elhanim🥰🙏🏻 dr a bir ara igne falan mi kullansak demistim b12 esliginde vunku demir eksikligim o da hap ile uzun vadede depolar daha garanti doluyor demisti
Simdi yine soyleyecegim cunku bu İrozinc kapsul beni yordu kaslarim maslarim heryerim agriyor onu icince
Ferro Sanol demir eksikliği olan kişilerin kullandığı, içerisinde hem demir hemde b1, b2, b6 gibi vücudunuzun eksik olan vitaminleri de barındıran multi vitamindir. Demir ilacı olarak bilinen bu ilacın şurup formu çocuklar tarafından da kullanılabilmektedir. Doktorların çok reçete ettiği bu ilaç sadece demir açısından değil b vitamini açısından da zengindir.

Ferro Sanol demir eksikliği olan kişilerin kullandığı, içerisinde hem demir hemde b1, b2, b6 gibi vücudunuzun eksik olan vitaminleri de barındıran multi vitamindir. Demir ilacı olarak bilinen bu ilacın şurup formu çocuklar tarafından da kullanılabilmektedir. Doktorların çok reçete ettiği bu ilaç sadece demir açısından değil b vitamini açısından da zengindir.
Hep bu ferro yu kullandim Elhanim dr biraz değişiklik yapalim dedi irozinc yazdi bitirdi beni bak bu yorum tam beni anlatiyor kullananlar yorumlamis
İcmicem bugun iyi başladım şükür günüm mahvolmasin
Keciboynuzu pekmezi ictim demin limon sıkıp 🌸

1000056275.jpg

X