Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım yorucu bi süreçten geçtin. Taşınmak kolay bişey mi? Bir de çocukların var ve çalışıyorsun sanırım. Bi süre de kafada ne olcak nasıl yapıcaz belirsizliği yaşıyordun ki bence en zor olan o belirsizlik. Velhasıl yorucu süreç sonrası tükenmişlik olabilir çok normal. Diyet spor süreci de enerji isteyen motivasyon isteyen bir süreç. Tükenmişlikten enerjiye o kadar hızlı geçiş yapamaman çok normal. Ama artık herşey yoluna girdiğine göre ( inşallah girmiştir) bikaç güne o enerjiyi bulacağına inanıyorum biz burdayız 😍
Özetle bu işte . Öyle güzel anlamışsın ki beni . Çok yorgunum sadece dinlenmek dinlenmek yine dinlenmek istiyorum . Ona da şartlarım müsade etmiyor . İş, çocuk, ev .. ama toparlayacam inşallah.

Biliyorum canım . Çok da mutsuzum . İstediğim kiloya geldikten sonra bile kalacam diyordum . Bu ev taşıma süreci duzenimi cok bozdu . Belki birkac hafta ara verip gelmeliyim . Şuanda zayıflama hevesim de yok ne oldu bana bilmiyorum🥹
Yoruldun bitanem ..maddi manevi çok yoruldun. Zayıflamayı sonra halledersin bizimle muhabbet et , içine atma olur mu :KK60: Her şeye yetismeye çalışınca kendine geç kalıyor insan. Zamanla uzaklastigin ruhuna kavusacaksin ama biraz adım atmak lazım kuzucum. :KK68:

Özetle bu işte . Öyle güzel anlamışsın ki beni . Çok yorgunum sadece dinlenmek dinlenmek yine dinlenmek istiyorum . Ona da şartlarım müsade etmiyor . İş, çocuk, ev .. ama toparlayacam inşallah.
Geçen sene aynılarını yaşadım çünkü.. ev yaptırmıştık günlerce inşaat pisliği temizledim sonra taşınma işleri herşeyi tek tek yerleştir eksikleri tamamla üstelik o dönem dershanede part time çalışıyordum ve kızım 2 yaşındaydı perişan olmuştum. Eve taşınıp Tüm işler bitince bir hasta oldum bir hafta yataktan kalkamamıştım hiç unutamıyorum. O gün ben kendime söz verdim bi daha kendimi böyle perişan etmicem diye.. işler bitsin diye koşturuyoruz kendimizi tüketiyoruz. Uzzuuun bi süre dinlen. Dinlenmek kendimize vakit ayırmak çok güzel 💕🍀

şimdiiiğğğ bi kaç sorum olacak.

birincisi şu biorezonans olayını duyanınız var mı ? varsa bilgisi olan var mı
sanırım bende ki duygusal açık bu sebeple adapte alamıyorum ve nasıl aşacağıma dair fikrim yok
daha önce diyetisyene gitmiş adamım 4-5 kilonun ötesine geçemedim

bu sene karralıyım vermem gereken 30 kilonun en az 20 sini yaza kadar vermiş olmak istiyorum

pazartesi klasiği ile başlayıp burdan da hesap vereyim ki mecbur kalayım diyorum

Bana ara öğün olarak vermiş ama tansiyon problemin yoksa sabah aç karnına daha etkili olur ✅

Sen de çok seviliyosun 💕

Ablana bana ordan yarım kilo aile özlemi ödemi paket yapar mısın ? Yarın lazım olacakta :KK22:
Yapmadım canım zaten tansiyonum çok düşük smoothie yapıyorum maydanoz dan onu bile limonu bir yemek kaşogı tek ekliyorum

Tatlım içine doğmuş ben bildirimimi kabul ederseniz bugün vermek istiyorum. Okuldan arkadaşlarla buluşacağız akşama. Programları yoğun olduğu için çok görüşemiyoruz.
Eki Görüntüle 3391711
Sabah yaziştik aç karnına hemen tartıldım .
Eki Görüntüle 3391712
Geçen Cumartesi: 67.85
Bugün ( cuma) : 67.20
Fark: 0.65
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
@Mthn83 hedefime az kaldı ☺️
Cordelia Cordelia
Tebrikler kankişim bol sohbetli eğlenceli keyifli saatleriniz olsun
Abloooşşş benide takıma alırmısınızzzz diyete başlayacamm 😍😍 burayı bıraktığimdan beri saldım iyice ☹️ Elhan Elhan
Himmm alalım mı kiii yoksa alişden sonra mı alsak doğum ne zaman dı tatlim
Sabah dayanamayıp tartıldım şu kiloya inersem hamburger yicem demiştim inmisim o kiloya ama yemicem daha çok hirslaniyor insan :KK73: :KK73: :KK49::KK49::KK49:
Ohhh ohh super
Uykum, annemleri yolcu ettikten sonra karıştı. Sabah 6 dan önce uyumuyorum. Bigun sabah uyumayıp geceyi beklersem düzene girecek 🙏🙏🙏
Düzenin bozulmuş canım evet bir gün uyuma ama nasıl dayanacaksin uyusanda erkenden kalkmaya bak
Keşke yemeseydim o turşuyu demeyecegim😌😂
Eki Görüntüle 3391912
Ağzımın suyu aktı resmen çok güzel görünüyor elinize sağlık afiyetler olsun canım turşusuz küser zaten

Ara öğün zamanııııı

Eklentiler

• IMG_0469.jpeg
    IMG_0469.jpeg
    157,5 KB · Görüntüleme: 20
şimdiiiğğğ bi kaç sorum olacak.

birincisi şu biorezonans olayını duyanınız var mı ? varsa bilgisi olan var mı
sanırım bende ki duygusal açık bu sebeple adapte alamıyorum ve nasıl aşacağıma dair fikrim yok
daha önce diyetisyene gitmiş adamım 4-5 kilonun ötesine geçemedim

bu sene karralıyım vermem gereken 30 kilonun en az 20 sini yaza kadar vermiş olmak istiyorum

pazartesi klasiği ile başlayıp burdan da hesap vereyim ki mecbur kalayım diyorum
Hoşgeldiniz hiç duymadım biorezonans ne ki?

X