Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yeşillik ⚡VS⚡Karnibahar
1000056021.jpg

Hemen deneyim bugün peki aç karna mı
Bana ara öğün olarak vermiş ama tansiyon problemin yoksa sabah aç karnına daha etkili olur ✅
Ben bunu okurken niye agladim 🥹 icim sıcacık oldu ne güzel rüya insallah gerceklessin🌸🫶🏻🙏🏻 buranın bağı olmadan gercekte karsilassak samimilesmek cok zor çünkü biseylere sabrimiz tahammulumuz yok artik ama burada birbirimizi dinleyip anlayip taniyip biraraya gelsek bıcır bıcır oluruz😻 Allahim nasip etsin insallah🌸🙏🏻 cok seviyorum sizleri lezzetli şeyler sizi 🤤😋😻
Sen de çok seviliyosun 💕
Aile özlemi , endişesi , maskenin yaramazliklari, diyetisyen tartisinin psikolojik baskısı içinden bir tanesini seçelim tatlım. :confused:
Bunlar önemli şeyler. :rapci:
Ablana bana ordan yarım kilo aile özlemi ödemi paket yapar mısın ? Yarın lazım olacakta :KK22:

iyi kuzum çok şükür, evden işe, işten eve :KK75:

sende ne var ne yok, nasıl gidiyor hamilelik :KK60:

ellerine sağlık canımm :KK60:

ben de yarın kinoa kısırı yapacağım inşallah :KK75:
Çok şükür bebeğimm enson şubat ilkhaftasında 455 kiloydu benim tospik oğluşumm bakalım salı günü detayda nekadar olcak kilo😍😍

Tatlım içine doğmuş ben bildirimimi kabul ederseniz bugün vermek istiyorum. Okuldan arkadaşlarla buluşacağız akşama. Programları yoğun olduğu için çok görüşemiyoruz.
Eki Görüntüle 3391711
Sabah yaziştik aç karnına hemen tartıldım .
Eki Görüntüle 3391712
Geçen Cumartesi: 67.85
Bugün ( cuma) : 67.20
Fark: 0.65
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
@Mthn83 hedefime az kaldı ☺️
Cordelia Cordelia
Eksin için tebrik ederim kaptanım 💙 Akşam için ise iyi eğlenceler bol sohbetler keyifli zamanlar dilerim 😘💐

X