Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bak gitmiyor diye küskün olmustun su gibi akıp gidiyor maşallah 🧿
Bende gidiyor geri geliyor geri gidiyor
Vücudun çok güzel şekil aldı moralini bozma bence her şey yolunda. İnişler , çıkışlar normale dönecek bitanesi :KK68:
Direnç kilom bir ayımı aldı sabrımı çok zorladı ama geçti çok şükür. :dua:65' lerde beni yine yakalayacak napalim katlanacagiz. :confused:

canımın içiii :KK60: :KK200:

Önemli işin varsa 14.00' e çekebiliriz casminim. :KK68:
yok bitanem önemli bir işim yok aslında sadece bugün oruç tutuyorum yarın da tutacağım Allah izin verirse o yüzden bugün geç yiyeceğim yarın ne kadar geç tartılsam o kadar iyi :KK23:

senin işini en aksatmayacak saat neyse öyle bildireyim, sanki 1 miydi doğru mu hatırlıyorum bilemedim :)

canımın içiii :KK60: :KK200:

yok bitanem önemli bir işim yok aslında sadece bugün oruç tutuyorum yarın da tutacağım Allah izin verirse o yüzden bugün geç yiyeceğim yarın ne kadar geç tartılsam o kadar iyi :KK23:

senin işini en aksatmayacak saat neyse öyle bildireyim, sanki 1 miydi doğru mu hatırlıyorum bilemedim :)
Naber bebeğimm nasıl gidiyor😘

İyiyim canım kilo veremiyorum bu hafta stres yaptım. 🫣Senin bebiş sağlıkla bi gelsin kiloları sonra verirsin. Ama saglikl seyler ye canim. Bebiş ve kendine iyi bak❤️❤️❤️🙏🙏🙏
Işte kızartma olsun açma olsun mantı olsun canım ne çekerse karbonda aldım cordiş ondan hamişten önce yiyemediklerimi yediğim için🤭🤭 artık yeter dedim sıkıldım 😏 onlarıı yersem zaten dahada acıkıyordum çünkü şeker var çok normal
Sağlıklı şeylerde yiyodum tabi ama yağlı şeyler daha çok yediğim için malum neyse olsunn doğuma var daha 🙈 undan sonra dahada agırlıklı protein

Işte kızartma olsun açma olsun mantı olsun canım ne çekerse karbonda aldım cordiş ondan hamişten önce yiyemediklerimi yediğim için🤭🤭 artık yeter dedim sıkıldım 😏 onlarıı yersem zaten dahada acıkıyordum çünkü şeker var çok normal
Sağlıklı şeylerde yiyodum tabi ama yağlı şeyler daha çok yediğim için malum neyse olsunn doğuma var daha 🙈 undan sonra dahada agırlıklı protein
Evet canim un şeker bebeğe gerekmiyor. Sebze, meyve protein ağırlıklı beslen. Sağlıkla kucağına al bebişini🙏🙏🙏❤️❤️❤️

X