Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet buradan uzaklaşmaya gelmiyor

Aynenn öyle kuzumm biz bize yeteriz 🥰💐

Enerjiiiiiiiiiiii hesap benden ben bugün pek enerjik uyandım 9 km yürüdüm geldim kalan enerjim senin olsun canım 😍

Canım bazen fazla su bile ödem olarak görünüyor mesela ben soda içince de arti oluyorum

Geçti gitti önüne bak.simdi takma

Arkadaşın çok şanslı diyeceğim ama.bizde çok şanslı yiz ki seni tanıdık bu arada karnabahar kisirina bayılırım 😍
Maşallah canım daim olsun enerjin 😍
O zaman yanagindan operken bi karisiklik yasayalim dudagindan opeyim bi kan akisi hizlanir heyecan olur güleriz 😂
Deli 😂😂:KK22::skandal:
Bende şiştim, dün baya ödem attım, üstelik bişey de yapmadım, hem acı çektim hem gün içinde belki 20 kez wc ye gittim, hala şiş hissediyorum, üstelik kabızlık devam ediyor
WC işi kötü ablam yaa🙁

Nasılsınız canlar 💗
Bu haftayı halsizlik ve baş dönmesiyle zorlu geçirdim.Allah sağlık versin gerisi bir şekilde hâl oluyor.Diyetimi bozmadım ama akşamları biraz çerez yedim.Bugunden itibaren menü paylaşmaya başlayacağım.
Menü paylasmayinca malesef ipin ucu kaçıyor.Tum gün dikkat ediyorsun emek veriyorsun sonra bir ara ogunle hopp artiyi görüyorsun.
Geçmiş olsun canım :dua:
Menü düzensizliginde kendimi biraz toparlayim diye bizden kaçıyorsun yapma bunu kuzum. :dua: düşünce seni ayağa kaldıracak arkadaşların var burada. Kısır döngüye girmeye gerek yok. Geçmişte böyle olduğu için az çok tahmin edebiliyorum. Halsizlik , baş dönmesi bir yerlerde bir eksiklik , yanlışlık olduğunu söylüyor. Güzelce bir doktoruna git değerlerine baksınlar.

Taylan ablamiz paylasnis telefonuma bildiri geldi hemen size atayim dedim🥰
1000056018.jpg

Abloooşşş benide takıma alırmısınızzzz diyete başlayacamm 😍😍 burayı bıraktığimdan beri saldım iyice ☹️ Elhan Elhan
Şaka :confused:
Doğumdan sonra fazlalıkları vermeye gelsen daha iyi olur sanki ☺️
Hazırlıkta menü ile devam edelim en azından ne yiyip içtiğini görürüz sen de menü bildireceğin için kontrollü davranır salmayi bırakırsın olur mu kuzum :KK5:

Şaka :confused:
Doğumdan sonra fazlalıkları vermeye gelsen daha iyi olur sanki ☺️
Hazırlıkta menü ile devam edelim en azından ne yiyip içtiğini görürüz sen de menü bildireceğin için kontrollü davranır salmayi bırakırsın olur mu kuzum :KK5:
Olur olurr aşkomm tahmin ettim hazırlıkta olacağımı veremesemde sabit dursam iyi olur 77 kilodayım henüs 1 aydır almıyorum ama genede burda durayim ben😅😅 8 aya kadar sabit durur ondan sonra zaten şişerum🤗

X