Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyet listem
20240223_160801.jpg 9

şimdiiiğğğ bi kaç sorum olacak.

birincisi şu biorezonans olayını duyanınız var mı ? varsa bilgisi olan var mı
sanırım bende ki duygusal açık bu sebeple adapte alamıyorum ve nasıl aşacağıma dair fikrim yok
daha önce diyetisyene gitmiş adamım 4-5 kilonun ötesine geçemedim

bu sene karralıyım vermem gereken 30 kilonun en az 20 sini yaza kadar vermiş olmak istiyorum

pazartesi klasiği ile başlayıp burdan da hesap vereyim ki mecbur kalayım diyorum
:63:

Burdan gittikten sonra zayıf dönene hiç rastlamadım..🤭 haydi gel çıtır olalım ❤️ cok şükür iyiyim tabi ki şişman ve pişmanım.🤭
Yaa keşke hiç gitmesek de zayıf kalsak dimi :kızgın:

Yaa olalım çıtır valla beni bırakmayın burda kalınca iyi oluyorum ben :KK68:

23 Şubat beslenme listem
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan

Sabah midem pek iyi degildi o yuzden birsey yiyemedim

Saat 14 te
1 kase karnibahar kısır

15:30
sütlü turk kahvesi
20 adet kuruyemis

17:15
Pancar suyu(posalı olarak ictigim icin tok tutuyor)

Sahurda yumurta
İftarda da tavuk yerim bugunun eksik proteinini tamamlarim insallah🌸

Tebrikler kankişim bol sohbetli eğlenceli keyifli saatleriniz olsun

Himmm alalım mı kiii yoksa alişden sonra mı alsak doğum ne zaman dı tatlim

Ohhh ohh super

Düzenin bozulmuş canım evet bir gün uyuma ama nasıl dayanacaksin uyusanda erkenden kalkmaya bak

Ağzımın suyu aktı resmen çok güzel görünüyor elinize sağlık afiyetler olsun canım turşusuz küser zaten
Eniyisi alişden sonra alın beni😀😀😀

Selam hanımlar 🌸
Sabah okula gittim sonra da eski iş yerine geçtim, hala ilişiğimi kesmediler, ufak tefek şeyler için git gel yapmak zorunda kalıyorum. Spora da o yüzden başlayamadım bu hafta ama bakalım önümüzdeki hafta çıkaracaklar artık inşallah :dua: bütün gün araba tepesinde geçiyor:olamaz:

Kahvaltı ve öğlen yemeği yapamadım koşturmacadan :KK43: öğlen yeseydim baya kalorili bir şey yiyip bozacaktım o yüzden hiçbir şey yemedim.

Bugünü yine kahvaltılıkla kapatacağım ♥️

Önümüzdeki haftanın mamalarını hazır edeceğim haftasonu daha kolay olması için, inşallah daha düzene gireceğim ya haftaya bakalım

Yoruldun bitanem ..maddi manevi çok yoruldun. Zayıflamayı sonra halledersin bizimle muhabbet et , içine atma olur mu :KK60: Her şeye yetismeye çalışınca kendine geç kalıyor insan. Zamanla uzaklastigin ruhuna kavusacaksin ama biraz adım atmak lazım kuzucum. :KK68:
Haklısın canım . Adım atmaliyim . Elimden gelenin fazlasını yapacam insallah kendim için en yakın zamanda❤️

Geçen sene aynılarını yaşadım çünkü.. ev yaptırmıştık günlerce inşaat pisliği temizledim sonra taşınma işleri herşeyi tek tek yerleştir eksikleri tamamla üstelik o dönem dershanede part time çalışıyordum ve kızım 2 yaşındaydı perişan olmuştum. Eve taşınıp Tüm işler bitince bir hasta oldum bir hafta yataktan kalkamamıştım hiç unutamıyorum. O gün ben kendime söz verdim bi daha kendimi böyle perişan etmicem diye.. işler bitsin diye koşturuyoruz kendimizi tüketiyoruz. Uzzuuun bi süre dinlen. Dinlenmek kendimize vakit ayırmak çok güzel 💕🍀
Ah canim benim çocuklarım ikisi de çok küçük küçüğüm 1 yaş büyüğüm 2 buçuk ikisi de çok hareketli. Küçüğüm yürümeye başladı . Keşif dönemi diğeri zaten oyuncak fln sevmez sürekli evi karıştırır şimdi küçüğüm de ondan görüp aynilsrini yapıyor sürekli peşlerinde bitap dusuyorum artık . Çok şükür varliklarina tabi ❤️

X