Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bilmiyorum dünkü koşturmacada kayboldum sanırım ondan diyelim
Ama acayip bir siskinligim var. Diyetimin dışına çıkmadım sadece 2 kaşık pilav başka bişey yok 3 kg artıdayım 🙁
Bende şiştim, dün baya ödem attım, üstelik bişey de yapmadım, hem acı çektim hem gün içinde belki 20 kez wc ye gittim, hala şiş hissediyorum, üstelik kabızlık devam ediyor

Evet, pandemi başlattı, benim rahatsızlık artırdı, artık kimse benden faydalanamadığı için çağırma yada bi kek yapıp götüreyim, hem ziyaret ederim, hem kahve içerken yeriz diye düşünen de yok, bir arkadaşım, bir kızım, onlarda yeter
Bu onlarin ayıbı 🙄
Bi de biz Fezacim 🫶🏻😘🌸

Evet buradan uzaklaşmaya gelmiyor

Aynenn öyle kuzumm biz bize yeteriz 🥰💐

Enerjiiiiiiiiiiii hesap benden ben bugün pek enerjik uyandım 9 km yürüdüm geldim kalan enerjim senin olsun canım 😍

Canım bazen fazla su bile ödem olarak görünüyor mesela ben soda içince de arti oluyorum

Geçti gitti önüne bak.simdi takma

Arkadaşın çok şanslı diyeceğim ama.bizde çok şanslı yiz ki seni tanıdık bu arada karnabahar kisirina bayılırım 😍

dün doğru düzgün su içmedim o yediklerimin artisi :)

Gitti mi Elhanim misafirin

Kizlar arkadasim 77.9 cikmis🥹🥰 82 ile basladi baya baya dediklerime uyuyor her gün rapor veriyor bana... 13:30 da gelecek iste ben 12 de eve gecip bi supurge tutup karnibahari yikarim. Beraber yapalim bende goreyim dedi karnibahar kisirini😌 simdi ona kilonun hep ayni hizda gidemeyecegini anlatayim guzel guzelde az verince modu düşmesin 🌸 1.5 haftada 4 kilo nasil ödem varmış düşünün...
Ben vermişim gibi sevimdim, daim olsun 🤲🏼🤲🏼

Gitti mi Elhanim misafirin

Kizlar arkadasim 77.9 cikmis🥹🥰 82 ile basladi baya baya dediklerime uyuyor her gün rapor veriyor bana... 13:30 da gelecek iste ben 12 de eve gecip bi supurge tutup karnibahari yikarim. Beraber yapalim bende goreyim dedi karnibahar kisirini😌 simdi ona kilonun hep ayni hizda gidemeyecegini anlatayim guzel guzelde az verince modu düşmesin 🌸 1.5 haftada 4 kilo nasil ödem varmış düşünün...
Akşam gittiler canım. Haftaya perşembe yine kontrolleri var. Eşimin oğlu geldi arkadaşıyla. Jeoloji mühendisi Burdur ve Alanya'da işleri varmis kısa bir ziyaret yaptilar .
Rüya beni de etkiledi. uranus35 uranus35 çok şanslı . :KK68: belki bir gün biz de sariliriz kim bilir :dua::KK68:

Gecen haftada gitmistik cok deli gorunumlu bir şefi vardi🤭
Yarin ki bu
Eki Görüntüle 3391587

Qmin canim sagolasin🥰🫶🏻 ayni yollardan g ctik zorluklari biliyoruz elimden geldigince destek olmaya calisiyorum ve inan cok hosuma gidiyor🙏🏻 yarın tarti günü bakalim neler yapti ben ondan daha heyecanlıyım😻😻😻
Çılgın oluyorlar böyle yönetirken falan kendilerinden geçiyorlar çok seyir keyfi yüksek oluyor. Size de keyifli seyirler 🙏

Ben aslında yanlışlıkla bugün tartılan olur diye bakmaya gelmiştim 🤣🤣
Tatlım içine doğmuş ben bildirimimi kabul ederseniz bugün vermek istiyorum. Okuldan arkadaşlarla buluşacağız akşama. Programları yoğun olduğu için çok görüşemiyoruz.
Screenshot_2024-02-23-11-31-09-395_com.whatsapp.jpg
Sabah yaziştik aç karnına hemen tartıldım .
Screenshot_2024-02-23-11-26-24-180-edit_com.xiaomi.hm.health~2.jpg
Geçen Cumartesi: 67.85
Bugün ( cuma) : 67.20
Fark: 0.65
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Mthn83 Mthn83 hedefime az kaldı ☺️
Cordelia Cordelia

X