Popüler Konu LenaG ile MasterFit

2 tane var canım biri yüksek biri düşük gösteriyor 2 saattir tartı arıyorum doğru ölçüyor mu peki hangi modeli ? Doğruysa ben de onu alayım. İsterse çince olsun yeter ki doğru ölçsün sinirim bozuldu
Canım doğru tarttı kızım bu ay doktoru tartmıştı ilk onu çıkardım sevindim sonra kendim çıktım.Tefal

Body Up Yağ Ölçer Banyo Tartısı​

SKU :2100111795 model bu canım

LenaG LenaG modelin fotosunu ekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20240221-225954.png
    Screenshot_20240221-225954.png
    81,3 KB · Görüntüleme: 26
Pzt menüm
Yarımdan az tost meyvesuyu
Akşam20.00 1 küçük kase et haşlama
Su 2 lt
Salı menüm
Sabah11.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta domates salatalık tahin pekmez
Akşam19.00 4 sıkım antep köftesi ayran yeşillik
Su 1.5 lt
Bugünki menüm
Sabah12.00 yarımdan az tost çay
Akşam19.00 1 kase tavuk suyu haşlama
Su 2lt
Kızlar fena hastayım tost yediğim günler çocuklar arka arkasına iyilrşmedi hastaneye götürdüm o yüzden öyle oldu şu menüyü zor yazıyorum bende çok kötü hastayım kızlar dikkat edin @Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Cordelia Cordelia
Çok geçmiş olsun 💐

Pzt menüm
Yarımdan az tost meyvesuyu
Akşam20.00 1 küçük kase et haşlama
Su 2 lt
Salı menüm
Sabah11.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta domates salatalık tahin pekmez
Akşam19.00 4 sıkım antep köftesi ayran yeşillik
Su 1.5 lt
Bugünki menüm
Sabah12.00 yarımdan az tost çay
Akşam19.00 1 kase tavuk suyu haşlama
Su 2lt
Kızlar fena hastayım tost yediğim günler çocuklar arka arkasına iyilrşmedi hastaneye götürdüm o yüzden öyle oldu şu menüyü zor yazıyorum bende çok kötü hastayım kızlar dikkat edin @Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Cordelia Cordelia
Allah şifa versin canım 🤲afiyet olsun

Cordelia Cordelia
Senin için geçmiş yaptım 😍
Bu paylasimlar 2020 nin ♥️😘
Burayı seviyorum gerçekten destekciler çok güzel sağolsun herkes kalbini açıyor ♥️
Şuan bu halimden daha zayıfım 🙄
Bu elbiseyi 7-24 giyip gezebilirim. Hayatımda ilk kez böyle bişey gitmiştim çok seviyorum o yüzden ♥️
Bende doğumdan sonra bi pantolon aldım düğmesi resmen kapanmıyordu ama yine almak istedim aslında orda kendime söz verdim zayıflıycam diye artık oluyor o pantolon çok mutlu oluyorum her giydikçe inşallah yaza baya bol olurda daraltırım amin 😂

Selam yarın belki olmayabilirim torun geliyor yarın pazar günü dönecekler bakalım,fırsat bulabilirsem yarın gelmeye çalışırım.
Malum yemek işi birazını hallettim yarına kalanlar olacak,çok yapmayacam çünkü.
Gözün aydın size keyifli zamanlar❤️

X