Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sana kocaman sarılıyorum
Kalbi güzel yüzü güzel kadın

Kizlaaarr gecen keten tohumu ekmegi tarifi paylasmistim ya onu denedimmm anneme guzel bir tabak hazirladim onu yiyor su an bayildiiii

Simdi bu tabagi ye dedim 2-3 gibide ona ayva dilimleyip ceviz kircam hazirda olsun onu ye dedim sonra aksam yemegiiii

Denesin bakalim nasil hissedecek

Karsinizda keten tohumu ekmegi(2 dk da hazirlandi) ve annemin şifalı kahvalti tabagi (ekmeği üçe dilimleyip aralarina labne sürdüm annem labne canavari) salca kendi yaptigi baharatli zeytinyag ve sarımsaklı karışım

Yine mi ben suçluyum ben anlamadım ki sen ona neden öyle dedin. Anlasam niye sorayım belki uykusuzluktan anlayamadım. Çok özür dilerim
Tabi ki sen suçlusun. Çunku sen Kordelya' sın . Ben suçlu kral kızını bağrıma basar sarayına atimin terkisinde götürür bırakırım.
Dinlenebildin mi bitanecim.

Afiyetler olsun canım tarif alabiliirmiyim

Ohhh şifa olsun ellerine sağlık canım Elinin değdiği her şey nasıl da güzelleşiyor.

Yani nasil kacirirsiniz benim paylasimimi askolsun

Şaka şaka

Bakın bu tarif ben icine kekik koydumbence benim yaptığım daha guzel oldu hıııhhhh

Tatlım internette tarif aradım. İki kaşık öğütülmüş keten tohumu, zeytinyağı, yumurta, sirke, lor, karbonat ölçülerini karıştırdım. Bu kadarcik şey için fırın açmayım dedim. Karışımla krep yaptım.

Keten tohumu ihtiyacımız da görüldü
İlham için teşekkürler tabi ki

Çok teşekkür ederim

Ellerine sağlık canım harika görünüyor
Afiyetler olsun canım tarif alabiliirmiyim
Bende tarif isteyecektim ki leylacım yazmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…