Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım internette tarif aradım. İki kaşık öğütülmüş keten tohumu, zeytinyağı, yumurta, sirke, lor, karbonat ölçülerini karıştırdım. Bu kadarcik şey için fırın açmayım dedim. Karışımla krep yaptım. :confused:
Eki Görüntüle 3390610
Keten tohumu ihtiyacımız da görüldü :süslü:
İlham için teşekkürler tabi ki :KK60:
Mis olmuuusss afiyet olsunnnn😍😍🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Ben annemin bugününü merak ediyorum şimdi kahvaltisi size yolladığım gibiydi ara icin ayvayi minik minik doğradım çünkü dişler protez rahat koparamaz diye icine iki ceviz parcaladim bide tarcin ektim dedim 3 gibi buna 3 yk yogurt ekle ye anne.. aksam icinde kiymali bamya yapacakmis bakalim ne hissedecek😻🌸🌸🌸

Mis olmuuusss afiyet olsunnnn😍😍🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Ben annemin bugününü merak ediyorum şimdi kahvaltisi size yolladığım gibiydi ara icin ayvayi minik minik doğradım çünkü dişler protez rahat koparamaz diye icine iki ceviz parcaladim bide tarcin ektim dedim 3 gibi buna 3 yk yogurt ekle ye anne.. aksam icinde kiymali bamya yapacakmis bakalim ne hissedecek😻🌸🌸🌸
Dayanamadın annene de sonunda virüsü bulaştirdin :KK48:
Çok yakında bana egzersiz videosu bul diyecek :confused:

21 Şubat menüm yazayım
10 gibi
Kk peynir
Çökelek kavurma 3yk
Ispanak kavurma 2yk
2 dilim ekmek
Yarım simit
15 ykn yeşil zeytin
Öğle sonrası
Bir avuç fıstık
2ceviz
6 badem
Akşam tavuk haşlama bir porsiyon
2yk bulgur pilavı,küçük tabak nohut yemeği
Yürüyüş 12 bin adım ,1200 puan Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Screenshot_20240221-104609~2.png

Dayanamadın annene de sonunda virüsü bulaştirdin :KK48:
Çok yakında bana egzersiz videosu bul diyecek :confused:
Bugun saglik ocagina gittik tahlil icin ya
Dedi ki inmisken baharatciya gidelim eksikleri alalim ben de şu an gidemem ona da yarin sabah gidelim dedim maksat yarinda ayrı hareket olsun ona😏👌🏻 yavaş yavaş derinden derinden işleyerek alistiricam😎😌

eveeet öylesin :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:

özür dileyecek bir durum yok canım benim :KK39:olur böyle şeyler bu aralar benim kafamda çok dağınık bakma burada gülüp eğlendiğime Hoppa
🤗🤗🤗😘
Kizlaaarr gecen keten tohumu ekmegi tarifi paylasmistim ya onu denedimmm anneme guzel bir tabak hazirladim onu yiyor su an bayildiiii

Simdi bu tabagi ye dedim 2-3 gibide ona ayva dilimleyip ceviz kircam hazirda olsun onu ye dedim sonra aksam yemegiiii

Denesin bakalim nasil hissedecek😻😻😻🥰🥰🥰

Karsinizda keten tohumu ekmegi(2 dk da hazirlandi) ve annemin şifalı kahvalti tabagi (ekmeği üçe dilimleyip aralarina labne sürdüm annem labne canavari) salca kendi yaptigi baharatli zeytinyag ve sarımsaklı karışım

Eki Görüntüle 3390603 Eki Görüntüle 3390604 Eki Görüntüle 3390605
Afiyet olsun teyzeme 😍

Kizlaaarr gecen keten tohumu ekmegi tarifi paylasmistim ya onu denedimmm anneme guzel bir tabak hazirladim onu yiyor su an bayildiiii

Simdi bu tabagi ye dedim 2-3 gibide ona ayva dilimleyip ceviz kircam hazirda olsun onu ye dedim sonra aksam yemegiiii

Karsinizda keten tohumu ekmegi(2 dk da hazirlandi) ve annemin şifalı kahvalti tabagi (ekmeği üçe dilimleyip aralarina labne sürdüm annem labne canavari) salca kendi yaptigi baharatli zeytinyag ve sarımsaklı karışım

Afiyet,şifa olsun anneciğine nefis görünüyor 🥰🌸

Çok güzel görünüyor afiyet olsun şifa olsun 😋

Kuzenim hemşire hasta bakim egitimi veriyordu ben de katilmistim bi kursuna bayada uzun sürüyordu 3 ay kadar🙈 fizyoterapist falan gelmisti dersimize masaj teknikleri ogrendik,igne yapmasini biliyorum cok guzel masaj yaparim....aslinda tam senin yaninda kivrilip uyumalik bir kediyim ben😏😻🫶🏻
Bana sen lazımsın ❤️❤️❤️

🌱🌿🌷✨🍀 18 şubat Pazar Menusu🍀✨🌷🌿🌱
11.30 2 yk patates salatası, 3 siyah zeytin,yarım köz kırmızı biber, 2 kare dilim ezine ,3 çeri 3 dilim ekmek
15.00 yarım muz
19.00 3 yk pirinc pilavi, 5 yk kavurma , 2 bardak ayran, 1 kase salata

Su 2 lt
spor yok

🌿🌷💐✨💫✨19 Şubat Pazartesi Menusu✨💫💐🌷🌿
9.30 1 kase yumurta salatasi,2 dilim peynir 3 dilim ekmek
13.00 1 kase antep fıstıgı (bir avuctannbiraz daha fazla)
16.00 4 yk kıymalı harç ,3 yk pirinc pilavi,3 dilim ekmek
18.00 1 kare bitte,1 kupa kahve

💫Spor
tlf(disardaki adımım)5473
saat(bebek arabası kullandıgım icin disarda saatim hir ise yaramıyor) 4659
toplam 10132
spor puani 1013
💫su 2 lt

💐🤍💫✨💙 20 Şubat Salı Menusu💙✨💫🤍💐
10.00 3yk salçalı yumurta, 2 zeytin ,1 çk. tahin pekmez, 3 dilim ekmek
14.00 yarım muz
17.00 3 yk kıymalı harc 3 yk eriste, 1vkase yogurt, 1 kase salata

su 1.75
spor
adımlarım
tlf 4451
saat 1415
toplam 5866 puan 586
IMG_20240221_095402.jpg IMG_20240221_095335.jpg IMG_20240221_095308.jpg IMG_20240221_095231.jpg

Elhan Elhan
Cordelia Cordelia
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

kaptanlarım geç yazdığım için özür dilerim 🤍💙

Günaydın kaptanım. :KK68:

Günaydın miniğim :KK60:

Günaydın tatlım :KK68:

Hem de büyük oleeeeey çok sevindim :KK60:

Günaydın kankişim :KK60:

Günaydın tatlım :KK68:

Hayırlı olsun eküricim her türlü baglantin sorunsuz sağlam olsun :dua::KK60:

Günaydın canımin içi:KK60: