Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben sabah 5e kadar ders çalışıyorum sonra yatıyorum kalkıyorum saat 1.2 bugün kalktım 2 de duş aldım saçımı kuruttum markete gittim geldim saat 5 olmuş unutmuşum

Eski hallerim geliyor aklıma gece 12 de yerdim yetmezdi gece yerdim sabah erkenden kalkar ekmek arası birseyker yerdim uyurdum tekrar kalkıp yerdim gün içinde 3 öğün zaten yerdim hep yerdim yani
Yaa işte nerden nereye.. eskiden öyleydin ama şimdi grubumuzun yemeği unutan bihteri oldun
Hayır o sekilde pahali geldi belki bulamadigimda olabilir... Şu ara pazarda 4 tanesi 50 tl
Çok iyiymiş geçen bütün pazarı dolaştım tanesi 40₺ den aldım 1 tane. Hergün çeyrek yiyorum

Afiyet olsun Leylacim. Harika bir tartı öncesi menüsü Pancar ve havuç suyunu katı meyve sıkacağı ile mi elde ettin miksle mi

Merhaba Kızlar,

Uzaktan okuyorum sizi hep, ne güzel birbirinizi motive ediyorsunuz beni de aranıza alır mısınız

29 yaşındayım, evliyim, bir evlat annesiyim, okuyorum, 170 boyundayım 89,6 kiloyum ilk hedefim bir altmış kilo olabilmek..

Kendimi bildim bileli hep kilo al ver şeklinde geçti ömrüm ama doğumdan sonra hamilelik stres üzüntü derken en son yetmişli kiloları ne zaman gördüm hatırlamıyorum bile.

Diyetisyene gittim, spor salonuna da yazıldım ama en fazla 80 kiloya düştüm ve devamı gelmedi.

İki gündür tekrar başladım ve artık bırakmak istemiyorum.. önünüzdeki hafta spor salonuna da başlayacağım umarım artık olur.

Artık ne insan içine çıkmak istiyorum ne tatile gitmek istiyorum, gerçekten arkadaşlarımla çıkıp bir kahve bile içmeye gitmek istemiyorum kendimi eve kapattım okula da zorla gidiyorum şu an ki onu bile bırakmayı düşündüm..

Benim öyküm şimdilik bu kadar Kızlar, umarım bol eksili haftalarımız olur

Boyumuz aynı kilomuz başladığımda benimde aynıydı şimdi 78.35 oldumm haydi gel bizimle 6 lari görürsün 2-3 aya Hosgeldin canım.

Afiyet olsun canım Harika bir menü

Kahvaltı Saat 00.00 Bir yumurta.........

Öğle 00.00 Bir bardak kefir ...

Akşam 00.00 Bir tabak kabak yemeği, 50gr tavuk
Su 2 litre
70 dakika Leslie .......
Cordelia
Zayif bir Dombili Elhan

Tatlışım rica etsem menünü bu şekilde yazabilir misin

Merhabaaaa hoşgeldinizzz

Menüm
Sabah 11.00 pırasalı 2 yumurtalı omlet 13 zeytin 6 çatal peynir

Akşam 18.40 kuru fasulye (ölçmedim 1.5 tabak yedim) 2 kaşık pilav ,lahana salatası,3 minik acı biber turşusu

Su yatana kadar 2 .25 lt olur
Spor 40 dk yürüyüş 40.3: 120 p.@cordelia
Zayif bir Dombili
Elhan

Hepimizin benzer hikayeleri var kuşum. Üzerimizdeki ağırlık mutsuzluk hissini de artırıyor. Keyifle, sağlıkla kilo verdikçe daha iyi hissedecegine eminim. Acele etmeyelim yeter ki . Okul hayatında başarılar , sosyal hayatında ve yuvanda mutlu bir anne olarak yaşamanı diliyorum.
Birlikte kilo vermek nasip olsun

sagolasın canım ablam kaptanım çok şükür gece serum taktırdım bugun daha iyiiym inaşşahda böyle gider sen nasılsın
Geçmiş olsun canım
Çok geçmiş olsun kardelenim
O abla Kayserili olabilir mi
Genelde begenmediklerinde öyle derler
Kızın mi var olsun o da evlat
O zaman söyle onlara türün son örneği onlar kıymetını bilsinler bari çünkü bendekiler
Benim büyük oğlum her zaman İstanbul beyefendisiydi. Hala öyle. Ama çok üzülüyorum. Çok narin çok kırılgan. Bu dönemin insanı değil. Toplumsal kurallara uyan empatik bir çocuk
Hoşgeldin
Bende senin gibiyim hatta ben tüp mide oldum. Doktorlar bile bana çare olamadı buradaki güzellikler tuttu elimden. Sağolsunlar hergun hafifliyorum
Bende 83 le başlamıştım şuan 72-73 bandında geziyorum

Afiyet olsun bademim. 13 zeytin biraz abartılı olmuş . Bir buçuk tabak fasulye de

Çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…