Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Victorinox markası. O markanın bıçakları çok iyi. El kadar bıçakla karpuz doğruyorum. 😁
Screenshot_2024-02-19-19-29-12-644-edit_com.android.chrome.jpg
Birkaç çeşit soyacak vardı. Olsa olsa bu soyabilir dedim. Sence kuzum :confused:

minik ama kaptanım öyle büyük değil içinde küçük parça tavuk vardı 🫣
Şu benim minik hassas kalbimi nasılda yumuşatıyor yaaa😂 Tamam tamam 😅😅😅minikse olur 😁Ama bu hafta bi daha olmasın olur mu şunun şurasında cumartesiye ne kaldı :ıslık: :KK60:

Ay teşekkür ederim 🥰🙈😘

Bencede Elhanim ben neler derdimde ah ah🥲😀😀

Tamam oyle yaparim🥰 denemek istiyorum önden bakalım sekerim bana ne cevap verecek diye😀

Teşekkür ederum hemen bakicam🫶🏻😘

Olmaz kiz oglene doğru ondan soruyom
Dukkan var dukkan esnaf dukkan kapatamaz😁
Soyacaga ben de baktım kuzum. Tuz gölüne batırıp çıkarmışlar sanki. :KK14:Bayagi tuzlu 🥴

Şu benim minik hassas kalbimi nasılda yumuşatıyor yaaa😂 Tamam tamam 😅😅😅minikse olur 😁Ama bu hafta bi daha olmasın olur mu şunun şurasında cumartesiye ne kaldı :ıslık: :KK60:
yaaa cansin kaptanım sen öyle dersin de yer miyim hiç aç bile kalırım bu datlu sözlerine 😘💕🌸
Orada hamburger ucuzmus oyle duydumdu shjkl🙈😂

ahahahah sesli güldüm evet çok ucuzz🫣

Eki Görüntüle 3389815
Birkaç çeşit soyacak vardı. Olsa olsa bu soyabilir dedim. Sence kuzum :confused:
Bendeki bu. Bir tane de küçük bıçağını al bence, eğer ihtiyacın varsa. Gerçekten çok iyi. Bana İsviçre’den amcam getirmişti bir tane. Sonra müptelası oldum, Trendyol’dan da aldım. 😁

Eklentiler

• IMG_4841.png
    IMG_4841.png
    111,1 KB · Görüntüleme: 42
Bendeki bu. Bir tane de küçük bıçağını al bence, eğer ihtiyacın varsa. Gerçekten çok iyi. Bana İsviçre’den amcam getirmişti bir tane. Sonra müptelası oldum, Trendyol’dan da aldım. 😁
☝️☝️
Havucu bu mu soydu :confused: Benim soyacagim güzel ama çok ince soyuyor senin havuçlar çok hoşuma gitti.
IMG_20240219_194255.jpg
İsviçre mi bilmem ama solingen ablası :süslü:

X