Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili kırmızı takım üyeleri ve Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili kaptanım menümü arz ederim 🙄
Sabah 2 yumurta
Öğlen lokantaya gitti. 2 parça tavuk 2 parça köfte 1 bardak ayran salata
Ara 4 kaju 2 parça ev yapımı erik pestili(ben yaptım) 3 parça ceviz içi
Akşam yarım kase yoğurt 2 fırın köfte 4-5firin patates
Şu 500 ml fazlada olabilir net değilim
Adım 6bin.
3 saatlik uyku ile geziyorum erken yatabilirim aeviliyorsunuz ♥️
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Teşekkür ederim 😘

Sevgili kırmızı takım üyeleri ve Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili kaptanım menümü arz ederim 🙄
Sabah 2 yumurta
Öğlen lokantaya gitti. 2 parça tavuk 2 parça köfte 1 bardak ayran salata
Ara 4 kaju 2 parça ev yapımı erik pestili(ben yaptım) 3 parça ceviz içi
Akşam yarım kase yoğurt 2 fırın köfte 4-5firin patates
Şu 500 ml fazlada olabilir net değilim
Adım 6bin.
3 saatlik uyku ile geziyorum erken yatabilirim aeviliyorsunuz ♥️
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Teşekkür ederim 😘
Saygıdeğer Bacım,
Makul ölçülerde tükettigin her gıda için vücudun ve biz nihayetsiz memnun olduk. Saygılar , tatlı uykular. :KK68::KK68:

İyi akşamlar Arkadaşlar Bugün işlerim vardı eve geç kaldım akşam yemeği gecikti.Bu akşam 19:30 5 köfte yanında mantarı soteledim 1 kaşık yağ ile.1 kase cacık 2 dilim tam buğday ekmeği yedim.Eğer mantar yemiyceksem limonlu salata yeniyor.Normalde 1 dilim ekmek ama köfte tavuk balık yenirse 2,3 dilim ekmek veriyor.Haftada 3 gün protein yani kofte tavuk yemem lazımmış.2 hafta birde sınırsız balık yiyebilirmişim.

dombili kuş mu?
Evet dombili bir kuş olarak gelmiş bulundum 😊
Boyumuz aynı kilomuz başladığımda benimde aynıydı şimdi 78.35 oldumm haydi gel bizimle 6 lari görürsün 2-3 aya Hosgeldin canım. ❤️❤️❤️
Hosbulduk canım, ay yedili rakamları bile görsem şükür edeceğim darısı başıma inşallah 🥹
Merhabaaaa hoşgeldinizzz 🤗
Hosbuldumm 🌸
Hepimizin benzer hikayeleri var kuşum. Üzerimizdeki ağırlık mutsuzluk hissini de artırıyor. Keyifle, sağlıkla kilo verdikçe daha iyi hissedecegine eminim. Acele etmeyelim yeter ki . Okul hayatında başarılar , sosyal hayatında ve yuvanda mutlu bir anne olarak yaşamanı diliyorum. 😘
Birlikte kilo vermek nasip olsun
:dua:
Evet canım, kısır döngü gibi, mutsuz oldukça yiyorum yedikçe daha mutsuz oluyorum. En fazla bir ay diyet yapıp sonra tekrar doksanlara çıkıyorum son üç senedir durum bu 😔 ay amin inşallah darısı başıma benim de inşallah hepimiz istediğimiz kilolara inelim 🥹
Geçmiş olsun canım 😘

Çok geçmiş olsun kardelenim😍

O abla Kayserili olabilir mi🙄
Genelde begenmediklerinde öyle derler
Kızın mi var olsun o da evlat 🙄

Benim büyük oğlum her zaman İstanbul beyefendisiydi. Hala öyle. Ama çok üzülüyorum. Çok narin çok kırılgan. Bu dönemin insanı değil. Toplumsal kurallara uyan empatik bir çocuk 🙁

Hoşgeldin 😍
Bende senin gibiyim hatta ben tüp mide oldum. Doktorlar bile bana çare olamadı buradaki güzellikler tuttu elimden. Sağolsunlar hergun hafifliyorum 😍
Bende 83 le başlamıştım şuan 72-73 bandında geziyorum ♥️
Hosbuldum 🌸 maşallah ne kadar güzel kilo vermişsin 🥹 en önemli şey motivasyon ve daha ilk mesajımda bile enerji doldum kızlar çok sağolun ya uzun zamandır ilk defa kilo verebileceğim konusunda ümitliyim galiba 🌸

Evet dombili bir kuş olarak gelmiş bulundum 😊

Hosbulduk canım, ay yedili rakamları bile görsem şükür edeceğim darısı başıma inşallah 🥹

Hosbuldumm 🌸

Evet canım, kısır döngü gibi, mutsuz oldukça yiyorum yedikçe daha mutsuz oluyorum. En fazla bir ay diyet yapıp sonra tekrar doksanlara çıkıyorum son üç senedir durum bu 😔 ay amin inşallah darısı başıma benim de inşallah hepimiz istediğimiz kilolara inelim 🥹

Hosbuldum 🌸 maşallah ne kadar güzel kilo vermişsin 🥹 en önemli şey motivasyon ve daha ilk mesajımda bile enerji doldum kızlar çok sağolun ya uzun zamandır ilk defa kilo verebileceğim konusunda ümitliyim galiba 🌸
90 lar ligi boştu bı süredir. Gel bı tozunu al. Üstündeki fazlalıkları bırak ve 80 ler ligine geç. Bekliyoruz 😍
Bu hafta deneme sürecin olur sanırım. Ay sonunda aylık hedef tablosuna eklerim seni istersen 😍

İyi akşamlar Arkadaşlar Bugün işlerim vardı eve geç kaldım akşam yemeği gecikti.Bu akşam 19:30 5 köfte yanında mantarı soteledim 1 kaşık yağ ile.1 kase cacık 2 dilim tam buğday ekmeği yedim.Eğer mantar yemiyceksem limonlu salata yeniyor.Normalde 1 dilim ekmek ama köfte tavuk balık yenirse 2,3 dilim ekmek veriyor.Haftada 3 gün protein yani kofte tavuk yemem lazımmış.2 hafta birde sınırsız balık yiyebilirmişim.
Öğünlerini unuturum diyorsan telefonun not bölümüne yazabilirsin sonra bizimle tarih belirterek liste halinde- mümkünse tahmini saat araligiyla- paylaşırsan arkadaşlar daha sağlıklı yorumlarda bulunabilirler Ececim. Egzersizlerde Cordelia Cordelia kaptanimi etiketliyoruz.
Afiyet olsun. Bugün sağlıklı beslenmişsin tebrik ederim. :KK9: :KK9:

Merhaba Kızlar,

Uzaktan okuyorum sizi hep, ne güzel birbirinizi motive ediyorsunuz 🥹 beni de aranıza alır mısınız 🥲

29 yaşındayım, evliyim, bir evlat annesiyim, okuyorum, 170 boyundayım 89,6 kiloyum 😔 ilk hedefim bir altmış kilo olabilmek..

Kendimi bildim bileli hep kilo al ver şeklinde geçti ömrüm ama doğumdan sonra hamilelik stres üzüntü derken en son yetmişli kiloları ne zaman gördüm hatırlamıyorum bile.

Diyetisyene gittim, spor salonuna da yazıldım ama en fazla 80 kiloya düştüm ve devamı gelmedi.

İki gündür tekrar başladım ve artık bırakmak istemiyorum.. önünüzdeki hafta spor salonuna da başlayacağım umarım artık olur.

Artık ne insan içine çıkmak istiyorum ne tatile gitmek istiyorum, gerçekten arkadaşlarımla çıkıp bir kahve bile içmeye gitmek istemiyorum kendimi eve kapattım 😔 okula da zorla gidiyorum şu an ki onu bile bırakmayı düşündüm..

Benim öyküm şimdilik bu kadar Kızlar, umarım bol eksili haftalarımız olur 🥹
Hoşgeldin canım

Çok iyiymiş geçen bütün pazarı dolaştım tanesi 40₺ den aldım 1 tane. Hergün çeyrek yiyorum 🤣
Ay cok üzüldüm kim ne tutturabilirse😔
Afiyet olsun Leylacim. Harika bir tartı öncesi menüsü :KK9::KK9:Pancar ve havuç suyunu katı meyve sıkacağı ile mi elde ettin miksle mi ☺️
Teşekkür ederim kaptanim zaten regl odemim var ki hep regl bittikten 3-4 gün sonra normale dönerim o yuzden hafif geciriyorum🥰 önce büyük robotta ilk parcalanmayi yaptirdim sonra el blenderiyla bızt yaptım 🫶🏻 demir eksikligine birebirmis cildide parlatiyormus bir süre devam 🫠😏
Merhaba Kızlar,

Uzaktan okuyorum sizi hep, ne güzel birbirinizi motive ediyorsunuz 🥹 beni de aranıza alır mısınız 🥲

29 yaşındayım, evliyim, bir evlat annesiyim, okuyorum, 170 boyundayım 89,6 kiloyum 😔 ilk hedefim bir altmış kilo olabilmek..

Kendimi bildim bileli hep kilo al ver şeklinde geçti ömrüm ama doğumdan sonra hamilelik stres üzüntü derken en son yetmişli kiloları ne zaman gördüm hatırlamıyorum bile.

Diyetisyene gittim, spor salonuna da yazıldım ama en fazla 80 kiloya düştüm ve devamı gelmedi.

İki gündür tekrar başladım ve artık bırakmak istemiyorum.. önünüzdeki hafta spor salonuna da başlayacağım umarım artık olur.

Artık ne insan içine çıkmak istiyorum ne tatile gitmek istiyorum, gerçekten arkadaşlarımla çıkıp bir kahve bile içmeye gitmek istemiyorum kendimi eve kapattım 😔 okula da zorla gidiyorum şu an ki onu bile bırakmayı düşündüm..

Benim öyküm şimdilik bu kadar Kızlar, umarım bol eksili haftalarımız olur 🥹
Ne guzel bir katılış bu böyle 😍 hoş geldin🥰😘
1 gece kızımda kaldım, dün bebek mevlidi vardı, nazara geldim, gözlerimi açamıyorum 🥴
Özledimmmmm muck 😻🥹😘

İyi Akşamlar 19.02.2024 Pazartesi listem:Sabah :05:30 2 dilim peynir,5 zeytin,1 dilim tam buğday ekmeği, yeşillik,1 kupa yeşil çay.Öğlen 12:30 1 kase tarçınlı yoğurt bir avuç leblebi.Akşam 19:30 5 köfte 3 yemek kaşığı kadar mantar sote,1 kase cacık,2 dilim tam buğday ekmeği.Bu gece evdeyim ara öğün yapmıycam.1 kupa yeşil çay içerim.

X