Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa yanlış anlamışımm tek çocukmu

Ayy ne güzel bir şey yapmışsın. İnşallah o da zayıflar. İlacını içsin. İnsülin direnci sinsice mahvediyor insanı. Benim kilo alma nedenimde o.
karşımda ki kişi bilgi almayı seviyorsa ben sonuna kadar destek oluyorum bu konuda kilo vermeyi aç kalmak ve lezzetsiz beslenmek sanıyorlar önce bi sarıldık ağlaştık dedim boşalt içini ve sonra sağlıklı beslenmene başla önce kendin bunu unutma ilacını içiyor bir direnç için ilaç vermiş doktor bir de d vit vermiş...

Kızlar diyetisyen yine aşırı ödemli olduğum için saçma sapan sonuçlar çıkıyor bu hafta liste vermiyorum dedi kilomu bile söylemedi beni serbest bırakmış
Kan sonuçlarımı görüp ona göre liste yapacakmış.
Ben de eve geldim bu saat oldu bir şey yemedim ay karar veremedim ne yesem diye
Sevmem ama dayanayım diyorum şu haşlanmış yumurta diyetini mi yapsam yaf

Aralıklı oruç yapabilirsin mesela şuan bol kıvırcık salata ne güzel olur
Kıvırcık
Süt misır
Havuc rendele
Salata tursusu
Nar ekşisi
Zeytinyag
bi guzel giderr

Aralıklı oruç ypaabilirisn mesela şuan bol kıvırcık salata ne güzel olur
Kıvırcık
Süt misır
Havuc rendele
Salata tursusu
Nar ekşisi
Zeytinyag
bi guzel giderr
Sağol canım Akşama yerim bundan şimdi erken saat ya salata yiyemem yulaf yapayım bari

Kendine faydası olanın herkese bir katkısı olabiliyor. İnşallah arkadaşin istediği inceliğe tekrar kavuşur. Eminim sorunları da birer birer yok olur. Mutlu hissedince herkes her şey nasibini alıyor. Ellerine sağlık ne güzel sağlıklı şeyler hazirlamişsin.

Oyyyy yerim bunalrı yahuuu çok tatlılar
Yoğurtlanmaya hazırlanan bir salata. Biz de hep sağlıksız besleniyor değiliz herhalde.
Ohhh yarasın sisnsimeee afiyetler olsun.
Bugün ne oldu biliyor musunuz
Oğlumun servis ablası kabana rağmen çok zayiflamissin dedi. Ne yaptın nasıl verdin dedi. Ufaktan masallahlar başladı
Süper bir haber çok sevindim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…