Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bizimkini biliyorsun şuan rahatım çünkü poncikle uğraşıyor. 🤪 yerim çok tatlı maşallah Olaf ne demek canım?
Çizgi film karakterindeki kardan adam, kızım koydu ismini😂zor alıştım

Eklentiler

• IMG_5409.png
    IMG_5409.png
    521,5 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar bu uygulama telefonumuza nasıl indiriliyor bilgisi olan varmı bana yardımcı olunursa sevinirim.Googledan girmek zor oluyor.Şimdi işimden yeni geldim.Öğlen 2 gibi ara öğün yapıcam inşallah.Tekrar yarın gece gidicem işe
Kolay gelsin zor işin 🙏❤️🙏❤️

Son düzenleme:
Boyum:1.70 Kilom:116 Hedef Kilom:85 Medeni durumum:Evli Mesleğim:Özel Güvenlik Çocuk:1 Kilo alma nedenim en son olarak kortizonlu tedavi 5 yıldır bu kilodayım.Sağlık sorunum:Astım hastasıyım Kilo verme nedenim: Sağlık açısından ve artık düzenli sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak istediğim için.Çünkü yemiyordum sürekli aç geziyordum ama kilom sürekli sabitti.
Hoşgeldin canım. Başlangıcın hayırlı olsun🙏🙏❤️❤️

Arkadaşlar motive olsun diye gruba geldim vede doktor yardımı aldım bakalım inşallah sağlıkla gitsin bu kilolar.Ben özel güvenlik olduğum için gecede işe gittiğim için bana sabah 5.30 da kahvaltı ve gece 12 de ara öğün verdi.Evdeyken 10 da kahvaltım.Birde ben öğlen yemeği yemediğim için acıkma olursa 1 tabak yemek verdi yoksa ara öğün gibi seçenekler verdi yoğurt leblebi vb.Zaten gün içinde ne yediğimi saatleri ile ekliycem.
Hadi bakalım saglikla gitsin kilolar❤️

Kızlar bi arkadaşım son bir senede 10 kilo almış.
boyu 167 82 kg olmuş.. yanıma gelmişti 8 gün önce kahvemizi içtik falan bana dedi ki ben kilo aldım yaa.. Ben de evet almışsın ama verirsin dedim. Herkes sen kilo almışsın şişmişsin nolmuşsun diyor sen ben ağzımı açmadan bişey demedin diyip teşekkür etti. Dedim yani belki bir problemin var anlatmakta istemiyorsundur ben seni sorgulayamam ki sen anlatacaksın ben dinlemeye hazırım.. evdeki problemler vs anlatmaya başladı dinledim sen bi git kan tahlili yaptır dedim. Hemen gidip yaptırdı insülin direnci çıkmış dahiliyeci diyetisyene yönlendirmiş bir sürü karışık şeyler tabi özel olmayınca detaylı da anlatmıyorlar. Tekrar yanıma geldi ben listelere baktım ona göre bir liste daha yazdım ona ve alternatifleri de ekledim çok mutlu oldu. Sabah tartılmış 79.5 çıkmış🥹🫶🏻 daha bir motive... Oglen yemegine yanima geleceko yuzden dukkana gecerken ona nohut dürüm yaptim kendime de nohutlu salata yaptim yanima aldim 🥗🌸
1000055590.jpg
1000055589.jpg
1000055609.jpg

Kızlar bi arkadaşım son bir senede 10 kilo almış.
boyu 167 82 kg olmuş.. yanıma gelmişti 8 gün önce kahvemizi içtik falan bana dedi ki ben kilo aldım yaa.. Ben de evet almışsın ama verirsin dedim. Herkes sen kilo almışsın şişmişsin nolmuşsun diyor sen ben ağzımı açmadan bişey demedin diyip teşekkür etti. Dedim yani belki bir problemin var anlatmakta istemiyorsundur ben seni sorgulayamam ki sen anlatacaksın ben dinlemeye hazırım.. evdeki problemler vs anlatmaya başladı dinledim sen bi git kan tahlili yaptır dedim. Hemen gidip yaptırdı insülin direnci çıkmış dahiliyeci diyetisyene yönlendirmiş bir sürü karışık şeyler tabi özel olmayınca detaylı da anlatmıyorlar. Tekrar yanıma geldi ben listelere baktım ona göre bir liste daha yazdım ona ve alternatifleri de ekledim çok mutlu oldu. Sabah tartılmış 79.5 çıkmış🥹🫶🏻 daha bir motive... Oglen yemegine yanima geleceko yuzden dukkana gecerken ona nohut dürüm yaptim kendime de nohutlu salata yaptim yanima aldim 🥗🌸
Eki Görüntüle 3389441
Eki Görüntüle 3389443
Eki Görüntüle 3389446
Ayy ne güzel bir şey yapmışsın. ❤️😘 İnşallah o da zayıflar. İlacını içsin. İnsülin direnci sinsice mahvediyor insanı. Benim kilo alma nedenimde o.🥺

Hareketli olması cok iyi birsey kuzum kızımda oyleydii hala koltuklara tırmanıp iner çıkar yanii 🤣🤣 benim kız hiç bir fark yok erkekten hahahah asla arabaya oturmak istemez hep yurüyerek gidicek sokaklara

Ne güzel işte uyku düzenliyse daha neolsun benim kızda uyku duzeni iyidir ve dediğin gibi hep yürümek isterdi oturmayi hiç sevmezdii halada oturmaz hep koşar
Benimkinin uyku düzeni yok canım uyku dışında dedim ne yazık ki. Bazı günler geceleri yarım saat bir saat uykuyla duruyorum beni en çok oğlumla ilgili uykusuzluk zorluyo. Keşke uyusa uyku düzeni iyi olsa dünyanın en uslu çocuğu olurdu benim gözümde

X