Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim

Oh sefan olsun yerimizede eğlen bakma sen kardesime laf ettigime ben kar soguk falan kaldiramiyorum bildigi icin oyle oldu.. dolasim bozuklugum var hemen uyusuyorum soğukta .. kilcal damar eksikligimiii nee iste bisey

Selamlar
LenaG kaptanım pek aktif olamadım üzgünüm. Bu bir hafta hastalıkla geçti. Birkaç kez acile gittim serum taktılar ağrı kesicili antibiyotikli. Halihazırda da kullandığım antibiyotik var. Tartım hep artı gösterdi salıdan beridir. Yarın da muhtemelen öyle olacak bunun için üzgünüm. Böyle olacağımı bilseydim bu hafta girmezdim takıma. Ama cumartesi çok iyiydim pazar düştüm. Çok üzgünüm. Herkese bol eksili cumartesi diliyorum. Sağlıkla sıhhatle verelim kiloları

Selamlar
LenaG kaptanım pek aktif olamadım üzgünüm. Bu bir hafta hastalıkla geçti. Birkaç kez acile gittim serum taktılar ağrı kesicili antibiyotikli. Halihazırda da kullandığım antibiyotik var. Tartım hep artı gösterdi salıdan beridir. Yarın da muhtemelen öyle olacak bunun için üzgünüm. Böyle olacağımı bilseydim bu hafta girmezdim takıma. Ama cumartesi çok iyiydim pazar düştüm. Çok üzgünüm. Herkese bol eksili cumartesi diliyorum. Sağlıkla sıhhatle verelim kiloları

Çarşamba menüsü
Sabah11.00 1 tb ekmek 2 yeşil zeytin az deri peyniri domates salatalık 1 çatal nutella
Akşam18.00 4 kaşık kıymalı makarna ayran
Su 2 lt
Perşembe menüsü
Sabah kahvaltı yapamadım hastanedeydik
1 poğaça çay
Akşam yarım dürüm ayran
Su 1 lt
Bugünki menüm
Sabah11.00 1 tb ekmek az yumurta salatası deri peyniri 2 siyah zeytin 1 çatal nutella
Akşam 19.00 1 küçük tabak yahni 2 kaşık bulgur pilavi ayran
Su 2 lt
Elhan Mthn83 Cordelia

Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım

Bide acaba yedigimizi incelemeyelim diye mi
Yoo canim cekmezki benim
anlik lezzet hazzi sonucunda Gece cekecegim eziyet mi? Asla...

oda olabilir şırdanıda düşününce:)) Gece kısmı gerçekten eziyet, keşke yemeseydim diye pişmanlıklar yaşarken midenin rahatsız olması cabasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…