Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah
Bor tane haşlanmış yumurta
Bir dilim hindi füme
Bir kk peynir
Beş tane zeytin
Bir küçük salatalık
Şekersiz çay

Öğle
Bir tabak kabak tarator

Ara
Bir armut
Bir bardak ayran

Akşam
Bir tabak kabak tarator

Su 2.5 litre spor yok

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Afiyet olsun 😘 kabak detoks tam gaz

Ben değiştireceğim sanırım diyetisyenimi bir türlü mantığıma oturmuyor listeler 🤷‍♀️ elektriğimiz de tutmadı sanki 🫤 Şimdi siz söyleyin diyor ki senin metabolizman 1700 listem 1400 kal falan ve hareketsizim. Benim bildiğim bu şekilde haftada 500 gr - 1 kg gider en fazla. Ama daha fazla olması gerekiyormuş.
Eski diyetisyenime gideceğim bana tarifleri kendi hazırlayıp veriyordu mesela bir irmik ve pırasayla yapılan bir mücver vardı şahaneydi. Uzakta ama bir yolunu bulacağım paket almıştım Mart 20 ye kadar şimdiki diyetisyenle devam.
Bence Cordelia Cordelia yada sara_28 sara_28 listesini uygula 1 hafta

İyi geceler sabah kasası tost ayran
Regl ağrısı halsizlik yorgunluk iş yoğunluğu
Öğleden sonra mercimek çorbası
2lahmacun az salata limon şalgam
Akşama doğru çikolatalı tatlı
Meyve tüketmedim çay kahvede içmedim
8053 adım 4kat 5-6kez çıktım indim.
Su 2,5 lt tükettim

16.02.2024

Sabah yok

Öğle 12:30 1 haş.yumurta,60 gr süzük peynir,2 dilim tbe,2 ceviz,çay

Ara 16:00 Sütlü filtre kahve,1 muz,20 gr badem

Akşam 6 yk bezelye yemeği,3 yk bulgur,kıvırcık salata,1 bardak ayran

Şimdi çay demledim onu içeceğim.

Pek keyfim yok bugün halim de yok üzgün hissediyorum sabah öyle kalktım öyle devam ediyor. Erken yatmaya çalışacağım.
Hava tam depresyon havasıydı ondan olabilir canım. Ama yarın yeni bir gün. Yeni gün yeni umutlar 💕
Afiyet olsun ❤️Bugün tatil diye mi beni etiketlemedin canım👀
Dünki adım sayımdan sonra zirvede bırakmak istedim 🤣🤣 bugün tatil ya. Sayılmayacak diye etiketlemedim canım benim 💗
Benim eski menülere benziyor. İnşallah sonuç alırsın tatlım. :dua:
Afiyet olsun. :KK68:
Abla ben hep sınavdan önceki gün çalışan kişi oldum hep lisede de ünide de bu böyleydi diyette de böyle 🤣
Çok güzel oldu elhanim deneyebilirsin😘

Oglum 6 yasindaydi ayrildigimizda,simdi 18... Hep bendeydi ama babasiylada gorusuyor surekli hayta üçümüz beraberde cikariz anne baba cocuk bulusmasi🥰 ben annemlerle kaliyorum bazen gelir bize oturur sohbet ederiz.. oğlumu bu duygudan eksik etmedik ya c cok şükür 🥰 kucuklugunden beri hadi babanin dogum gunu ona hediye alalim hadi bugun babalar gunu ara kutla vs... Hatta 18 yas dogum gununde davet ettim eve gel beraber kutlayalim diye oyle yaptik
Ne güzel maşallah size.. keşke her boşanan anne sizin kadar güçlü olabilse. Gerçekten takdir ettim. Oğlunuz çok şanslı. Mutluluğunuz daim olsun 💕
Bu arada haftaya ben de bursadayım gel seni Uludağ’a çıkarayım. İnince de kahve kruvasan ısmarlarım 😍

X