Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnan bilmiyorum benim ilk diyetisyen tecrübem olacak bebekle online olsun daha kolay olur git gel zor olur diye böyle tercih ettim ama bilsem yüz yüze isterdim. Gerçekten güzel olurdu

Ellerine sağlık

Canım biraz özel olacak ama oğlun babasında mı kalıyor? Gerçi baya büyümüş maşallah.
Spor konusunda da vücudu arada şaşırtmak gerekiyor evet. Tempoyu düşürebilirsin daha hafif spora geçebilirsin bi süre ya da haftada 3 e falan düşür mesela.
İkinciye ilkinin göbeğini ekle o da ben bu arada ben de diyetisyenle çalışıyorum

İnşanlah kptnm
Bugün Sbah maydanoz limon smoothie
Trçınlı elma bir çtl peynir bir çtl zeytin bir kepek ekmeği

Akşam mantar sote ve bir kase yoğurt iki tm bugdy ekmek

Yeşil çy kayısı çayı
Elhan

Diyetisyenden diyetisyene çok farkediyordu yaa. Ben çok memnunum çok şükür ama mesela benimki de diyo ki kalori hesabı diyet listeleri eskide kaldı artık kaloriden ziyade öğünü dengeleme (protein-karb-yağ dengesi) bazlı liste hazırlıyorum diyor. Günlük kaç kalori aldığımı bilmiyorum o yüzden.

Sabah 8 de kahvaltı zor olmuyor mu? Uyabiliyorsan güzel liste ben her sabah yumurta yemesem karnım doymuyor
Hele bugüüün
Ayy banada çok zor geliyor hele işe götürmek
Dikkat et canım
Fizik evet ama sagligimizdan olmayalım
Canım harika sonuçları olan bir hafta olarak bak
Acı yok rakiiii
Ben ben en çok ben kıskandım
Ben de seviyorum. Çok özledim hepinizi.
Etiketleyen arkadaslarim menulerinize bakamadigim oldu inanın isteyerek olmadı.
Sen ol biz birbirimize göz kulak oluruz
Sanırım bu hafta kilo veremeyeceğim. Kendime özel su bile icemedim.
Son günün son sözleri rahmetlinin
Kaptanım Mthn83 benim yerime de üç yüz beş yüz fazladan verse keşke
Sen üzülme gülüm incinme
Canımin içi iki gözüm küsme
Sana hediye bütün kilolar
Ben veririm ikimizin yerine eee
Ben teşekkür ederim emeklerin verdiklerin için
Takımı takip etmekte çok destek oldun. Kimseyi yanlız hissettirmedin emeklerine sağlık canım
Aynen canimm . Az olduğundan yormuyor da . Yolunda şimdilik herşey çok şükür
Gel çiçeğim özledik
Menüm
Sabah 3 parça otlu börek . (Ev yapımı.)yoğurt

Ara kahve
Ara yeşilçay

Akşam salata yoğurt 1 kepçe mercimek çorbası
Mthn83
Elhan
Poğaça bugün yarın
Güzel kapanış
İnan bilmiyorum benim ilk diyetisyen tecrübem olacak bebekle online olsun daha kolay olur git gel zor olur diye böyle tercih ettim ama bilsem yüz yüze isterdim. Gerçekten güzel olurdu
Canım eğer sana bı katkısı yoksa benim kilo 74 cordisin 77 3 aşağı 5 yukarı bu ölçüler yakınsa verelim liste hemde ücretsiz. Hiç uğraşma
Hem burada ücretsiz takibini de yaparız

16.02.2024

Sabah yok

Öğle 12:30 1 haş.yumurta,60 gr süzük peynir,2 dilim tbe,2 ceviz,çay

Ara 16:00 Sütlü filtre kahve,1 muz,20 gr badem

Akşam 6 yk bezelye yemeği,3 yk bulgur,kıvırcık salata,1 bardak ayran

Şimdi çay demledim onu içeceğim.

Pek keyfim yok bugün halim de yok üzgün hissediyorum sabah öyle kalktım öyle devam ediyor. Erken yatmaya çalışacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…