Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vooo bacım nöördün
İçin dışın bamya olmuş

Sagolasın Canım ben bireysel bi yere gidiyordum hastane caddesinde 8 seansı haftada iki gün olarak birebirdi 3000 di
Aynen incelemede çok faydalı bende kilo versem bile ince durmuyordum pilates fark ettirdi inşalah uygun bir yer bulursun canım hatta banada söyle

Yakin bı zamanda mi
Nereye yakınsın ben köşk yıldırım Beyazıt tarafı bakacağım. Yürüme mesafesi olması açısından

Sürekli karşıma duvar pilatesi çıkıyor. Dur bir deneyeyim dedim anammm sağlam diz lazım.

Ergin Kırbaç ile eşinin beraber yaptıkları egzersizleri yapmayı özledim.
Aynen duvar pilatesi bacaktan güç alıyor hem ben de zorlandım ben walk walk takılıyorum evde Leslie candır

Yakin bı zamanda mi
Nereye yakınsın ben köşk yıldırım Beyazıt tarafı bakacağım. Yürüme mesafesi olması açısından
Dünyam hastanesinin oradaydı yılbaşında bıraktım daha yeni yine başlıycam orda iki seansım kaldı
Bende köşkdeyim ama akşam çocuktan gidemiyorum öğle arası gidiyorum işten ana ondan işe yakın baktım hep

İşte günün en güzel haberi çok sevindim canım Allah şifa versin inşallah tüm sonuçlar sizi mutlu eder

Sürekli karşıma duvar pilatesi çıkıyor. Dur bir deneyeyim dedim anammm sağlam diz lazım.

Ergin Kırbaç ile eşinin beraber yaptıkları egzersizleri yapmayı özledim.

30 gün fit programı var 30 gün düzenli yaptığın zaman o programı çok faydası oluyor onu bir dene derim. İnş bende başlayacağım:)

Nice mutlu yıllara doğum günün kutlu olsun

HuzuRRR
Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, uzun yıllar dilerim canım

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce
Sağlıklı çok güzel bir ömrün olsun Huzurum.
Afiyet olsun.
Karı gördün mü

Geçmiş doğumgünün kutlu olsun. Nice sağlıklı mutlu yıllara

İyi ki dogdun HuzuRRR

HuzuRRR nice güzel yıllara canım

Mutlu yillar iyi ki doğdun HuzuRRR

doğum günün kutlu olsun canım

Doğum günün kutlu olsun canım,sağlık, mutluluk ve sevdiklerinle nice güzel yaşlar dilerim
Herkese çok çok teşekkür ederim mesajlarınız beni çok mutlu etti iyiki varsınız

ayy çok sevindim canım gözünaydın inşallah onlarda apaydınlık tertemiz çıkar rabbim korktuğuna uğratmasın hiç görmemişe döndürsün

Elhan
Bu gece hastanedeydim bebek ateşlendi +ishal daha yeni geldik kaptanım
Tartiyida o telaşdan unuttum
Gecen ctsi 70
Bu salı 70.2
Fark +200
Çok geçmiş olsun canım iyi.olur inşallah
afiyet olsun canım

Kizlar bugün yaz gelmiş gibi değil mi dışarı çıktım mis gibiydi sadece bebeyle parka gittim parkta 2 km yürümüşüm nasıl oluyorsa artık karizma diyince de ben
Maşallah ne güzel yürümüşsün oyy yakışıklı paşaya maşallah allah esirgesin
Bugunku menum
Sabah
yok

Oglen
Yumurtali salata

Aksam
4 kare bitter cikolata
1 nesfit tahil bar
1 kucuk kahve

Mthn83 Elhan
Afiyet olsun canım
Ben kotondan alışveriş yapıyorum ürünleri şık ve çok iyi ve instagramda birkaç site

Cumartesi önemli canım onu kacirmazsin inşallah
Bugünki menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek az deri peyniri 2 siyah zeytin 1 haş yumurta bal kaymak ceviz
Ara 16.00 1 muz
Akşam19.00 1 ıspanaklı ısırganlı börek çay
Su 2 lt Elhan Cordelia Mthn83
Kapanış borekle olmus. Bugün hasta yakını ekibe ikram etti D börek ben yemedim
Ama lahmacun yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…