Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim canım
Bende dün yazamadım sana. Elhan abla da bı ara çok kıstı sıktı gitmedi. Sanki sende onun gibi dikkat ettiğin halde az gidiyor gibi dogrumuyum
Evet canım doğru haftanın 5 günü düzenli yürüyüş var dikkat var ama yinede artı geldim şaşırdım artık şimdi porsiyon miktarını oldukça düşürüyorum bakalım

Bir aksilik olmazsa bugün ki planım
Sabah yumurta peynir zeytin ekmek
Ara komposto
Öğlen mercimek çorbası tavuk salata
Ara meyve ceviz veya badem
Akşam Cordelia nin smootisi

Görüşürüz güzeller
Guzel menu ben smohite içince acıkıyorum bu sefer yulaf da koyucam içine bakalım

Ben süper bi kız matematigi yaptim :) normalde her markette abur cubur alırdım, yok tatlısı ekstra bir sürü şey hesaplayinca o para pilates paramızı karşılıyor:))

Sürekli karşıma duvar pilatesi çıkıyor. Dur bir deneyeyim dedim anammm sağlam diz lazım.

Ergin Kırbaç ile eşinin beraber yaptıkları egzersizleri yapmayı özledim.
Ya o duvar pilatesi sürekli benim de çıkıyor karşıma. Pandemi de yapıyordu ergin kırbacı. Baya zordu yapmaya calisiyordum

Evet canım doğru haftanın 5 günü düzenli yürüyüş var dikkat var ama yinede artı geldim şaşırdım artık şimdi porsiyon miktarını oldukça düşürüyorum bakalım
Porsiyon miktarını düşürmek yerine acaba spora yürüyüşe ek tüm vücut antrenmanları mı eklesen sanki daha iyi olur senin için

Ya o duvar pilatesi sürekli benim de çıkıyor karşıma. Pandemi de yapıyordu ergin kırbacı. Baya zordu yapmaya calisiyordum
Ben sadece gördüğüm kadarını bile zor bulup yapamıyorum bana göre değil gibi ama gerçekten faydalı duruyo yapabilecek olan kısa sürede fark görür bedeninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…