Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur

bu hafta kaç kilo verdinki diyetisyen kızdı
benim diyetisyenimde neden yağdan çok fazla veremiyorsun diye bi sitem etti oysa insülin direncim olduğunu haşimatom olduğunu söyledim benim evdeki tartıyla diyetisyen tartısı arasında 1 kilo fark var evdeki fazla tartıyor bu gidişle baskülü değişecem

Ruveyda ismini değiştirmiş bir türlü bulamadım
Evet adımı değiştirdim

Dünden beri pek yazamadım. Dün biraz rahatsızlık geçirdim acile gittim. Böbrek taşı varmış. Dün çok halsizdim o yüzden bir düzen olmadı bişey yiyemedim. Bugün de yazacağım inşallah menümü. Daha iyiyim şükür

kaptanım adın mı değişti

Çok geçmiş olsun

Benimki de yaklaşık 1 kg eksik tartıyormuş. Kafam çok karıştı bir onun tartıyı not alıyorum bir benimkini falan.
1.6 vermiş oldum 1.2 si yağdan gitmiş ama 3 kg vermemi bekliyormuş 100 e kadar sonra 2 şer olsa iyi dedi.
Halbuki önceki diyetisyenim 2 kg verince çok mutlu olurdu.

Çok geçmiş olsun

Canım sen diyetisyenini takma önemli olan sürekli kilo vermeye devam ediyor olman. Üstelik yağdan veriyomuşsun ne güzel. Kilo arttıkça insülin direnci artıyor malesef senin şu an insülin direncin yüksek ve sürekli direniyor kilo vermemek için. Sen inatla verdikçe bu direnç kırılacak inşallah

İlk menümü yazıyorum o zaman ben de kızlar sabah 2 yumurtadan omlet domates salatalık biber peynir ve yarım simit öğle yemeği yok sadece filtre kahve içtim şimdi de akşam yemeğini yiyip günü bitircem akşam yemeğinde de tavuklu mantarlı sote ve biraz zeytinyağlı kereviz yiyeceğim ekmeksiz

Muhabbet kokudan gidiyor hazır yeri gelmişken söyleyim yoksa catlarim.
Benim eşimin koku alma duyusu yok. bayagi yok. Genetikmis annesi de koku almazmış.
Babam, dedem de koku almazdı. Biz de tam tersi, iyi koku alırız.

Afiyet olsun canim. Elhan etiketlemeni rica edeceğiz. Güzel bir başlangıç. Hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…