Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy caanım arkadaşlarım sevgili nazar boncuklarım 🧿🧿🧿 geciktim diyetisyen- dr falan derken bu saate kaldı.
Yeni bir haftaya başlıyoruz hepimize sağlıklı ve güzel bir hafta diliyorum. Eksiler bizimle olsun. Kadınların hayatından zorluk eksik olmaz ama aklına başarmayı koymuş bir kadının önünde hangi engel durabilir ?
Hepinizi öpüyorum 😘

@aypare ackerman
@uranus35
@deli bir dombili
@Nergis 35
@Papatyamaviss
@tomrs
@Lavinia_98
@sibel_84
@LESA76
zeyneppk zeyneppk
@Tutku44
@60kiloyum
@sara_28
@Efenin_Annesi
@arwengsd
@ZincirKirma
@Akrrep
1.5 saat yurudum kaptanim🥰

12 Şubat Pazartesi
Kahvaltı: Dört tane mercimekli köfte, ayran. 🤣
Öğle: Kaşarlı kıymalı pide. 🥹
Arada latte içtim, bir stick çikolata ile.

Bu ne biçim diyet dediğinizi duyar gibiyim ama akşam yemeğimi görmeden beni gömmeyin:

Eklentiler

• IMG_4704.jpeg
    IMG_4704.jpeg
    144,1 KB · Görüntüleme: 49
Keşke benimki de odemden olsaydı :KK51:
Uyku kaliteni bozuyor bir taraftan da iyi değil kuzum. Acaba çok ayakta durdugumuz için mi oluyor. Dün yatana kadar hiç oturamadim .
Bana hepsi sebep
Dün bende bi yarım saat uzanıp dinlendim, sonrası hep ayakta geçti, bugün fazla işim yok, ağrımda çok, bol dinlenmeli geçecek

12 Şubat Pazartesi
Kahvaltı: Dört tane mercimekli köfte, ayran. 🤣
Öğle: Kaşarlı kıymalı pide. 🥹
Arada latte içtim, bir stick çikolata ile.

Bu ne biçim diyet dediğinizi duyar gibiyim ama akşam yemeğimi görmeden beni gömmeyin:
He iki litre de su. 🙄

Evet adımı değiştirdim 🙂

Dünden beri pek yazamadım. Dün biraz rahatsızlık geçirdim acile gittim. Böbrek taşı varmış. Dün çok halsizdim o yüzden bir düzen olmadı bişey yiyemedim. Bugün de yazacağım inşallah menümü. Daha iyiyim şükür 🌸
Geçmiş olsun canım

Kizlaaar merhaba. Nasılsınız ? Ben çok özledim burayı . Meğer ne büyük bir yer kaplamış hayatımda Elhan Elhan kaptanım ve tüm arkadaşlarım . 🥹 Kurallar değişmiş sanırım birkaç mesaj gördüm ama emin olamadım🥰
Tatlım merhaba :KK25:
Biz de özledik seni ama :oops:
Ev yerleştirmesi % 98 bitti mi 😅
Tartı günlerimiz bir de spor günlerimiz değişti onun dışında aynıyız be ya :KK69:
Yeni şişkolarimiz var , hep beraber heyecanla , şevkle yuvarlanıp gidiyoruz. :KK28:Geliyor musun bu hafta:KK72:

Evet adımı değiştirdim 🙂

Dünden beri pek yazamadım. Dün biraz rahatsızlık geçirdim acile gittim. Böbrek taşı varmış. Dün çok halsizdim o yüzden bir düzen olmadı bişey yiyemedim. Bugün de yazacağım inşallah menümü. Daha iyiyim şükür 🌸
Geçmiş olsun canım :KK74:
Buluruz suçlayacak bir şey pazartesi sendromu diyelim mi @Leyl35 🥳
Sendrom yetmiyor mu🙄
Yarın salı sallanma ihtimali var 🙄
imdaaaattttttttttttttt :mad::mad::mad::mad:

aşırı aşırı yoğun bir gündü, en son gelen birine yalvardım bi lokma birşey yiyeyim sonra dönüş yapacağım size söz diye :KK70:
Oyoyoy 🥗☕♥️
Misafirim var sanırım ondan :ıslık:
Misafir bahanesi daha önce kullanıldı mı 🙈
Sular kesildi öğretmenim :ıslık::ıslık::ıslık:

X