Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kesinlikle katılıyorum.
gezegenfeza gezegenfeza ya söyledim daha önce. Şu an bile bazı yiyeceklere uzağım.
İlk zamanlar çok ama çok dikkat etmelisin. Daha emeklemeden koşamazsın.
Bir defa yarım simit yemiştim zorlamıştım hatta. Çoktuzlu geldiği halde. Sonra kabul etmedi mide çıkardım ohh çok rahatladım. Daha geçen hafta 1 tane simit yedim kahvaltı olarak ama nasıl temkinli yedim.
Dikkat et canım. Mükemmel temizliğin kıymetini bilmek lazım.
Bugün orucum ben mesela.
Bende açlık yapacağım, aslında rahatsız oluyorum, nasıl bişeyse yinede yiyorum, yemeyi sevmiyorum, yine yiyorum 😖
Galiba annemin vaktiyle bana zorla yedirdiği dönemi yaşıyorum, bunu aştığım zaman çok kolay olacak benim için

Ben bugün tam bir kilo artı çıktım bu nasıl oluyor diye kafayı yemek üzereyim o kadar spor yap aç kal sonuc kilo vereceğine kilo al sinir olmamak elde değil ama pes etmeyi düşünmüyorum insülin direncinin bir oyunu bu hasimatoyla insülin direnci el ele vermiş halay çekiyor ama ben azmimle ve kararlılığımla yenecem ikisinide
Tabiki ödem, nerden geliyor, nasıl oluyor, niye gitmiyor 😔
Bizde hep var biliyorsun ve sen onu halledersin🥰🥰

Kaynanaya gerek yok benim babam söylüyor 🤣🤣 güzel bir uyku uyusam emin ol bunlarin hic önemi yok 😅 aç kalmışım yorulmuşum bunlara alistim ama en zoru uykusuzluk 🤣 biraz büyüse de akşama kadar uyusak diye hayal ediyorum elbet bir gün olacak 🤣🤣🤣
bebegin kaç aylık canım 🥰

Günayyydın hanımlar

Diyetisyene gidiyorum ölçüm günüm bana şans dileyin göreceğiz bakalım ak koyun kara koyun neymiş. Tartımı değiştirmiştim en son kilomu onla çekmiştim lütfen doğru olsun sabah çok mutlu etti beni inşallah doğrudur Allah’ım lütfen 🙏
🧿🧿🧿❤️❤️❤️ güzel haberlerle gel canım.🙏😘

Ben bugün tam bir kilo artı çıktım bu nasıl oluyor diye kafayı yemek üzereyim o kadar spor yap aç kal sonuc kilo vereceğine kilo al sinir olmamak elde değil ama pes etmeyi düşünmüyorum insülin direncinin bir oyunu bu hasimatoyla insülin direnci el ele vermiş halay çekiyor ama ben azmimle ve kararlılığımla yenecem ikisinide
Tatlım senin durumunu çok yaşadım. Seninle klonlaşmış gibi hissediyorum çoğu zaman. Bugün +700 geldim şu mesajini okuyunca ben yazmışım gibi hissettim. Haşimato değilim , insülin direncim yok ama böyle. Neyse ney dedim sabah kabullendim napayım. Sen de inşallah normale dönersin bitanem :dua::KK200:

X