Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Minik bir lokumdan birşey olmaz bence

Ayy kaptanım geldim geldim uyumuş kalmisimmm
aşko nerdesin sen burda perişan oldum serap serap diye :) neyseki güzel sonuçla geldin. inşallah kabul edilir tartı saati doldu ya? Elhan ?
hurma kakao tozu bızzt rondodan çek bi parça alıp içine fıstık ezmesi koy yuvarla top yap on numara tatlı. hem süt yapar.
Çok soru sordum ama mesela ben önceden makarna çok yerdim çok severim çünkü canım baya istiyor 12 gündür ağzıma sürmedim ne kadar tüketebilirim biraz yesem akşama orantılasam daha hafif geçirsem
makarna yiyince çok acıkırsın bu hafta makarna yiyenler gece açlıktan kıvrandı burda yani pek tavsiye etmem.

aşko nerdesin sen burda perişan oldum serap serap diye :) neyseki güzel sonuçla geldin. inşallah kabul edilir tartı saati doldu ya? Elhan ?
Eder eder Elhan ablam candır benim için güzel bir sonuç değil malesef ama adetim 2 hafta gecikti üstüne bu hafta çok tuzlu yediğimi düşünüyorum ona rağmen güzel yoksa daha fazla vermiştim kaptanım

Duzeltirsin canim yakin zamanda
Tatlım eminim eksi gelmişsindir ama tartilmayinca takımın yüzdesine bir şey yapamıyoruz.
Ne yapacagiz peki?

Yafrucuuum 9 yaşında ve 9 kilo oldu diyet mama aldık bu sefer de 2 katı yemeye başladı vermeyince ağlıyor,hırçınlaşıyor. Veteriner vermeyeceksiniz diyor ama bas bas bağırıyor kıyamıyoruz veriyoruz. daha önce ağır bir sarılık geçirdi zor kurtardılar şimdi de karaciğeri yağlanacak diye çok korkuyoruz.

Eklentiler

• IMG_0407.jpeg
    123,3 KB · Görüntüleme: 24
Kiyamam ona. Oyunla falan oyalasan canim olmuyor mu az az versen mamayı

Lokum olmaz cezerye ölçülü olursa olur bence

Ayvayi elmayi dilimle ya da rendele yogurtla karistir tarcinda ek sana tam şifa
Ben meyve yiyemiyorum hele elma ayva muz belki tarçınla iyi oluyor aslında öyle devam ederim bir süre
Lahanali makarna?
Tarif çok güzelmiş hemde içine baya az makarna koyulur bende arada kabağı spagetti gibi kesip makarna gibi yapıyorum oda güzel oluyor bu tarifi en kısa zamanda deneyeceğim

Spagetti gibi... Bak gibi... Asla gerceginin yerine gecemez Allahiiiimmm bolonez soslu makarna isyiyoruuuum

Yarin yapmayi dusunuyorum bende
Tam annem bana yollamis instadan ustune sen makarna diyince denk geldi
Eminim cok guzel olur

Hani bir yemek paylaşım sitesi var ya benim orda sayfam vardı yaptım yaptım paylaştım tariflerim çok beğeniliyordu ben de çok seviniyordum daha çok yaptım daha çok yedim. Sonra bir baktım 124.7 olmuşum Hemen sayfayı kapattım aylardır da mücadele veriyorum. Bugün itibarıyla 15.15 kg gitmiş çok şükür yarabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…