Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaç gündür 70.9 çıkıyordum canım baya sıkılmıştı bugün hiç beklemiyordum valla bende şaşırdım. inş sende ennyakin zamanda görürsün canım
Tebrikler kuzucum
60' lar ligine hoş geldin

hosbuldum abla

Elhanimmm fıstık gibisin tebrik ederim seni ne büyük mutluluk dimi yolumuz zor ama kolay olan mutlu etmez ki...

Ben de nasilsa gidiyor veririm havasina kapilmak istemiyorum o yüzden yoksa dedigin gibi şu an 63 lerdeydim net!!!

Teşekkür ederim canım senin fistikligin yanında lafı olmaz En güzel kiyafetimiz vücudumuz -ten diyorlar da boş ver vücut daha iyi-
Ağzından ne güzel inciler dökülüyor.
" Kolay olan mutlu etmez"

Gunaydinlarrr:)) ilk tartimi fırsat bulunca çekeceğim :)) baya sistim ara tatilde tüm arkadaşlar sana ne oldu dedi ama moral bozmak yok birlikte vereceğiz
Günaydın canım Memlekete gidince hep aynı şey oluyor. Kıtlıktan gelmişiz gibi davranıyorlar.
Tartı ve menü bildirimleri sihirli değnegimiz canım. Başladık mi gerisi eksi olarak geliyor.

Teşekkür ederim canım senin fistikligin yanında lafı olmaz En güzel kiyafetimiz vücudumuz -ten diyorlar da boş ver vücut daha iyi-
Ağzından ne güzel inciler dökülüyor.
" Kolay olan mutlu etmez"
Emek vermek guzeldir

Ben bi ara ya giysiler olmasaydi yine bu bedenle dolasabilecek miydin diyip durdum kendime
Motive şeklim bı başka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…