Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım Meyveyle iki dilim ekmeği görünce önce şaşırdım sonra kendime karpuzla ekmek yediğin günleri hatırla dedim sustum.

Ellerine sağlık kaptanım.

Geçmiş bittiiii
Günaydınnnnnn

Erkenci kimse yok mu , heyecandan uyku tutmadı
Gunaydin kaptanim ben her zaman ki gibi 6 bucukta hazir askerdim
Günaydın kankişim bende erkenciyim üzerinize sağlık sözlerden uzak olsun müthiş bi baş ağrısı uyutmadi heyecan dorukta desene
Günaydın şimdi nasıl başın?

Tebrikler canım kilon az olmasına rağmen çok guzel
Tansiyonun neden yukseliyor ona bakmak gerek
Tansiyon hastalik degil sinyal...
Evet kardiyolojiye numara aldım geçen hafta zaten 20 yıldır ilaç kullanıyorum ya yeterli gelmiyor yada başka sinyal var dediğin gibi bu hafta 19 a kadar bi kaç kez çıktı

Günaydın kankişim bende erkenciyim üzerinize sağlık sözlerden uzak olsun müthiş bi baş ağrısı uyutmadi heyecan dorukta desene
Geçmiş olsun bitanem
Az önce İbrahim Saraçoğlu baş ağrısı için biberiye çayı için diyordu. İlaç kullanmak istemiyorsan deneyebilirsin. Emekli olduğumdan beri cok şükür migren atağı geçirmedim. Senede bir iki hastanelik olurdum. Stres kaynaklıymis benimki. Senin de geçer inşallah
Heyecan var çünkü iki tartili olunca meraktayim dün yeni tartiyi bayağı kurcaladım akıllılarla uğraşmak gerekiyor. Hayırlısı bakalım. Köprücük kemiklerim görülmeye başladı eski halime dönüyor gibiyim çok mutlu etti

Gözün aydın bitanem 50' li rakamlarda harika bir eksi. Beş kiloya yakın düşün.
Hayırlı işler kolaylıklar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…