Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sizde sürekli wc oluyor mu 2.5 litre içen bayanlar bide kış günü daha fena
Kız ben akşama kadar arabayla geziyorum
Benzinlik camii kovalıyoruz
Zincir de öğretmen çıktı inan unutmuşum bankada falan çalışıyorsun zannettim, kime degsem öğretmen mi ayol

İstanbul. Geç saatlerde buradayim diye dedim. Türkiye saati ile işim yok.
Ödem bazen gaz mi diye düşünmedim değil
Ben demiştim sen pıt pıt demiştin

08.02.24 menüm Papatyamaviss
Sabah 7 de 2 yumurta
Saat 8.30 1 galeta ( aslında kahvaltıda 2 galeta yada 1dlm ekmek vardı) onu yiyemedim çayla bunu yedim
Saat 10 da şekersiz komposto
Öğlen 13 de1 kase ezogelin çorbası
Ara 3 parça kuru erik 2 ceviz 1 maden suyu
Akşam 17 de et sote 3 kaşık kadar 2 YK salata 2 YK yoğurt 2 dlm fırın patates 6 tane çiğ kuruyemis
Su 1 lt sanırım maden suyu hariç
Spor şuan 5 bin. Hep merdiven kullandım bugün o yüzden pek aktif değil adımsayar
Papatyamaviss Elhan Cordelia

Merhabalar tabi ki katılabilirsiniz.
Hoş geldiniz.
İlk sayfayı okudum bilgileri vermem gerekiyor sanırım ama bu hafta zaten bitti bir dahaki hafta mı aktif şekilde bilgi vermeye başlıyacağım birde ben kendi çabamla 10 gündür dikkat ediyorum başlangıç kilom olarak o zamanımı alacağım şuan ki güncel kilomu mu

Bugün itibariyle menün ve suyun ve sporun ile Elhan kaptanimi etiketle canım
Cumartesi hazırlıktan giriş yaparsın. Sonraki cumartesi düzenli paylaşıma devam edip takımlara katılmak istersen katılırsın.
Bu arada işleyişi öğrenirsin.
Hatta giriş yapmak adına ay sonu için hedef belirtiyoruz istersen senide ekleyeyim
Boy yaş mevcut kilon ve ay sonu hedef kilon

Çok güzel bir menü afiyet olsun lavişim.
Artıları bitirip eksiye gecmeni dilerim.

trueliving_ arkadaşimizin dediklerine ilave olarak adım veya başka egzersizin olduğunda Cordelia kaptanimi etiketle canım.

Hem başta hem sonda etiketlemen beni onure etti Afiyet olsun kuzum

Ooo kimleri görüyorum burada Gel arkadaşım burası bir disiplinli bir sopalı Elhan istesende yemeye elin gitmiyor bak ona göre
Hoşgeldin bol eksilerin olsun ben yaza kadar buralardayım

Yoldaslarimmm ben melisa çayı iciyorummm arkadaslarim pasta ve kahve... Bir de diyet yapiyorlar ayyy sen ne iradelisin yaaa diyip duruyorlar
Eki Görüntüle 3384053
Ya bu olaya daha çok dıkkat edesi gelıyor ınsanın bravo ben senın yerınde olsam yerım ıradelisin nasıl falan gibiiii
Bu aralar ama sanki sarsılıyorum bana destek lazım arkadaşlarım

Yaslanacağın omuz olmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…