Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yoldaslarimmm ben melisa çayı iciyorummm arkadaslarim pasta ve kahve... Bir de diyet yapiyorlar ayyy sen ne iradelisin yaaa diyip duruyorlar🥹😻😘
Eki Görüntüle 3384053
Afiyet olsun canım 😘
Boğazım ağrıyor 🙁 altın süt yaptım 😣
Biraz bal ekledim
Mandalina yoktu eşim gelirken getirecek biraz Elhan Elhan tarifini yapacağım. Küçük oğlum da içer umarım onunda ateş var antibiyotik başladık 🙁
Bu sene çok ateşlendi çok canım sıkkın 🙁
IMG_20240208_195957.jpg

Ooo kimleri görüyorum burada 😂 Gel arkadaşım burası bir disiplinli bir sopalı Elhan Elhan istesende yemeye elin gitmiyor bak ona göre 😂
Hoşgeldin bol eksilerin olsun ben yaza kadar buralardayım 😂♥️
Hoşbuldum canım Bu aralar baya arayıştayım kendimi böyle salmamam lazım disiplin iyidir severim 😂🙈 şimdi ben hangi kilomu baz alıcam 🥰

Aynen hadi bu yıl gitsin benim gecen sene gitti geri geldi

Ben bildirim yapmadım canım kaptan acaba cumartesi yapsam okur mu kendimi öyle hazırladım Elhan Elhan

ooo supersin azmin sonu hadi sura bende haftaya basliyoruz eksilere

Hosbulduk canım kayipdunya oldu ZincirKirma ZincirKirma 😁😁😁 sen nasılsın erimissin yahu🧿:halay: görmeyeli helal
valla 92 lerden kurtuldum iyi oldu da artık 85 leri de görsem iyi olacak 😊

Afiyet olsun canım 😘
Biraz bal ekledim
Mandalina yoktu eşim gelirken getirecek biraz Elhan Elhan tarifini yapacağım. Küçük oğlum da içer umarım onunda ateş var antibiyotik başladık 🙁
Bu sene çok ateşlendi çok canım sıkkın 🙁Eki Görüntüle 3384059
geçmiş olsun canım. benim de keyfim kaçık 😔

Afiyet olsun canım 😘
Biraz bal ekledim
Geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum 🙏

Afiyet olsun canım 😘
Biraz bal ekledim
Allah şifa versin canım 🤲🏼🤲🏼

Elhan Elhan
Bugün kahvaltı etmedim davetliydim
Saat; 14:00 bol yeşillikli kısır ve milföyden mantı vardı onu yedim kabak tatlısının çatalla tadına baktım bir parça
Saat: 17:00 18:00 şekersiz Türk kahvesi yeşil çay
Saat: 19:10 mevsim salatası 1 kase yanına Norveç uskumru yarısını yedim yanında 1 dilim tam buğday ekmeği
20.10 Türk kahvesi
Su günlük en az 3 litre içiyorum
bu arada ben 10 gündür şeker un beyaz ekmek tüketmiyorum bugün misafirlikte işte azcık kaçırmış bulundum

Dersime çalıştım sizce uygulanabilir mi bu sistem denicem yarın basliyorun
Uygulanabilir görünüyor 😍
Helal be vallaacikcasi wc ye gitmemek için içmiyorum seni okuyunca bol su içesim geldi 😁😁😁
Kışları sıcak su gezdiriyorum ısınmak adına ama bende çok içemiyorum dışarda.
Evde tamamlayayim istiyorum
Elhan Elhan
Bugün kahvaltı etmedim davetliydim
Saat; 14:00 bol yeşillikli kısır ve milföyden mantı vardı onu yedim kabak tatlısının çatalla tadına baktım bir parça
Saat: 17:00 18:00 şekersiz Türk kahvesi yeşil çay
Saat: 19:10 mevsim salatası 1 kase yanına Norveç uskumru yarısını yedim yanında 1 dilim tam buğday ekmeği
20.10 Türk kahvesi
Su günlük en az 3 litre içiyorum
bu arada ben 10 gündür şeker un beyaz ekmek tüketmiyorum bugün misafirlikte işte azcık kaçırmış bulundum
Aramazda kalsın bahaneyi hiç sevmiyorlar
Bana neler ediyorlar bir bilsen 🙄🤪
Ayrıca bu kaçamak değil. Planlamissin gayet güzel olmuş. Önemli olan dengelemek öbür türlü devamlılık olmuyor canım patliyorsun bı zaman sonra

X