Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar 🤗🤗
ADINIZ: kolonyalı mendil olamayan mendilli kolonya 🤭
YAŞINIZ: 35
BOYUNUZ: 170
KİLONUZ: 89
HEDEF KİLONUZ: 69
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: memur
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hormonal bozukluk ve duygusal aclik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hasimato
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ cook var kelimeler kifayetsiz kalır bunları anlatmaya 😅
Bende 89la başladım hormonal bozukluk var bende de pcos 😞 şuan 76,yım aynı sayılırız ♥️

8 Şubat beslenme ve spor listem Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia ♥️🫶🏻🌸🙏🏻

10:30
5 findik,2 badem,1 yk kabak çekirdeği
Az sütlü turk kahvesi
13:00
Ceyrek avokado,30 gr peynir ve 1 yumurtanin oldugu yeşil salata
Ananasli yeşilçay
15:30
Tarcinli Ceyrek ayva
Yarim elma
18:00
Yarim ayvayi rendeleyip 2 yk yogurt ve tarcinla karistirip yedim.. ustune 3 badem kesip koydum

2 lt su ictim

Spor puanim 1100 🌸🫶🏻 1000054391.jpg 1000054392.jpg

Maşallah erkencisin Afiyet olsun ❤️
teşekkür ederim istediğim kiloya ulaşana kadar böyle sonra çeki düzen vereceğim inşallah
ben bu kadar erken sonlandıramam yaa bir süre sonra bende yeme atağı yapıyor ve günü erken kapatıp bir de az yiyerek verdiğim kiloyu üstüne koyarak geri alıyorum.. O yüzden günlük yaşama uyum şart bu beslenme işinde...

aslinda acıkma da olmuyor su kahve maden suyu ne varsa içiyorum valla :) sabah daha enerjik ve iyi kalkıyorum hem 🤗

teşekkür ederim istediğim kiloya ulaşana kadar böyle sonra çeki düzen vereceğim inşallah

aslinda acıkma da olmuyor su kahve maden suyu ne varsa içiyorum valla :) sabah daha enerjik ve iyi kalkıyorum hem 🤗
Acikma olmuyor ki zaten yeme istegi yeme atagini tetikliyor ne zamandir yemedim yiyebilirim... Kendim icin dedim

8 Şubat beslenme ve spor listem Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia ♥️🫶🏻🌸🙏🏻

10:30
5 findik,2 badem,1 yk kabak çekirdeği
Az sütlü turk kahvesi
13:00
Ceyrek avokado,30 gr peynir ve 1 yumurtanin oldugu yeşil salata
Ananasli yeşilçay
15:30
Tarcinli Ceyrek ayva
Yarim elma
18:00
Yarim ayvayi rendeleyip 2 yk yogurt ve tarcinla karistirip yedim.. ustune 3 badem kesip koydum

2 lt su ictim

Spor puanim 1100 🌸🫶🏻Eki Görüntüle 3384009 Eki Görüntüle 3384010
İddiali bir menü :confused:
Afiyet olsun canım 😘

Bu hafta tek derdim artıları mı vermek ve tek hedef bir daha böyle bir halt yememek

Elhan Elhan
Sabah yeşil zeytin 5 6 tane bir kaşık yoğurt iki dilim peynir bir köz biber 1 kepek ekmeği

Ara bir avuç fındık bir yeşil çay

Akşam 3 kaşık süt mısır
Bir porsiyon fasulye
3 yemek kaşık tavuk soten
İki bardak ayran

3 saat sonra tekrar yeşil çay
Su 2.5 litre tamamladık

uranus35 uranus35

X