Popüler Konu LenaG ile MasterFit

benimde geliyor iş yerinde biraz tutuyorum biraz gidiyorum
ama ben sunu fark ettim suda çok değilde çayda kahvede daha sık geliyor o yüzden sadece su içiyorum diğer içecekleri azaltım biraz daha az gider oldum
ah çok doğru bi tespit.. ben de kahveyi azalttım 2 gündür ve wcye gitme süresi uzadı sanki

Okulda çok atlayamadım. Bugün nedense gözüm de sis idi. Hava iyi yürüyüşe çıkarım

Zincir de öğretmen çıktı inan unutmuşum bankada falan çalışıyorsun zannettim, kime degsem öğretmen mi ayol
Öğretmenler sayfası diye değiştirelim
benimde geliyor iş yerinde biraz tutuyorum biraz gidiyorum
ama ben sunu fark ettim suda çok değilde çayda kahvede daha sık geliyor o yüzden sadece su içiyorum diğer içecekleri azaltım biraz daha az gider oldum
Evet doğru söylüyorsun bende çay kahve azaltıp suya yönelim en iyisi kabizlikta yapıyor kahve evde izerim akşam çay kahve teşekkürler

Kizlar ben şu içemiyorum her yolu denedim işlerinde sürekli tuvaletim geldiği için içmiyorum gündüz içmeyince de akşam anca 500 ml oluyor ne yapim destek istiyorum bu konuda
Bende ictigimde sürekli tuvalete gidiyordum ama 2 3 gün sonra geçti içe içe galiba alisiyorsun

Bir de üst 20 lik yaaa çok sinir oldum nasıl leblebiymiş arkadaş
Ayy çok acır ya normal lebleli al ye gerçekten beyaz olanlar çok sert oluyor birde hiç dışarıda bekletme daha çok sertleşiyor. Beyaz leblebiyi çok çok iyi bir yerden almak lazım ki yenebilsin oda zor. Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…