Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünki menüm
Sabah11.30 1 tb ekmek az beyaz peynir 3 yeşil zeytin domates salatalık az pastırmalı yumurta 1 çatal nutella
Ara 16.00 1 portakal
Akşam19.00 1 kase paça
Su 2 lt
Bugünki menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta az süzme peynir 2 yeşil zeytin 1 çatal bal kaymak ceviz
Akşam19.00 1 tabak barbunya yemeği 3 kaşık pirinç pilavı yanına et kavurma salata ayran
Su 2 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
Afiyet olsun Huzurum :KK60:

Kaptanım bir gece öncesi kaptanlara bilgilendirme mesajı atıyorum. Sorduğun üzere hatırlatayım gene de.
Yarın sabah odeminin gectigine inandigin bir saatte aç karnına, (soyunuk olursa daha iyi olur🙈) fotoğrafli nick ve tarih ekli olarak özel mesajla bana tartı bildirimini gönderiyorsun. Kimseye kılından bahsetmiyorsun artı veya eksi :sus:
Kendi tartın olmadığı için umarım tartı seni üzmez. :KK60:Basarilar seninle olsun kuzum bugünün çok dikkatli geçsin inşallah 🙏

Tamam ablacım çok sağolasın 🙏

Günaydın ben yola çıktım bir de tartım değişti bir süre farklı tartıda tartılacağım kilo farkım oldu 🥹 tartıdan mı yol ödemi mi anlayamadım ama bildirim zamanı kiloyu söylerim 😅
Hayırlı yolculuklar dilerim. :dua:
Bir hafta içinde ödemin yorgunluğun gider inşallah. Sağlıklı tabaklar önemli, gerisi sürpriz artık. :KK36::KK36:

Günaydın güzellikler, yarın tartı günü o yüzden bugün dişimizi sıkalım. Menüler sporlar çok güzel o yüzden çok umutluyum❣️
Ligler arası çok güzel transferler olmuş mutlu oldum arkadaşları tebrik ediyorum.
Pes etmek yok gram gram eksiliyoruz hedefe doğru gidiyoruz.💪
🤩❤️
Bu arada dün gece 9 da önüme tatlılar köfteler çerezler bi sürü ikramlıklar geldi çayın yanına. Ve müthiş bir baskı oldu yesene öyle olmaz aaa bak küseriz valla gibisinden. Dakikalarca yemeyeceğimi izah etmeye çalıştım gerçekten büyük mücadele verdim yani yiyeceklere karşı değil insanların ısrarına karşı. Evde diyet yapmak daha kolaydı. Evime ulaşmak istiyorum artık. 😪
Harikasın kaptanım vallahi bu ısrar lar bezdirdi artık benide
Canım kankişim :KK74:
Yürüyüşteyim ya sen :KK72:
Bende yuruyusteydim simdi geldim seni gördüm uzakta hızlı tempo yürüyordun yetişemedim kankişim 😀
selammmmmmmm bne gelidmmmmmm:halay::halay::halay::halay::halay::halay:
herkese musmutlu bol eksili bir hafta diliyorum
Hosgeldin canım

Merhaba kizlar
15 tatil bitti simdi benim tatilim basladi :KK70:
Caljsiyorum ama evde yoruldugum kadar asla yorulmuyorum
Evde sabir sinavi verdim
Yalniz cocuklarla yorucu gecen gunun acisini aksam onlar uyuyunca duygusal yemekten cikardim. Ne bulursam yedim. Cok yanlisti. Her gun yapmayacagim dedigim halde daha fazlasini yedim. Nasil bitirecegim bilmiyorum bu durumu sonucta yaz tatili de var. Neyse yaza kadar insallah kendi icimde cozumlerim
Asljnda sabah Tartiya ciktim ancak tartinin pili bitmis eve gitmeden bulursam alicam.

Yenu bir doneme basliyorum
Her sali zumba ve karin kaslari icin salona gidecegim
Ve yediklerime dikkat edecegim
8 saattir herhangi bir sorun yok yemedim yani :KK70:

Günaydın kızlarrr 🥰🥰🥰

FB_IMG_1699213433659.jpg

Bu arada dün gece 9 da önüme tatlılar köfteler çerezler bi sürü ikramlıklar geldi çayın yanına. Ve müthiş bir baskı oldu yesene öyle olmaz aaa bak küseriz valla gibisinden. Dakikalarca yemeyeceğimi izah etmeye çalıştım gerçekten büyük mücadele verdim yani yiyeceklere karşı değil insanların ısrarına karşı. Evde diyet yapmak daha kolaydı. Evime ulaşmak istiyorum artık. 😪
Evet maalesef böyle yediren ev sahibi en iyi ev sahibi olduğunu sanıyor. 🤭 yapıp koymuşsun. Belki sağlık sorunu var belki sevmiyor benim yaptıklarımı ısrar etmem ben. Misafir ağırlamakta önemli olan güler yüz ve rahat ettirmektir. 🤷‍♀️

X