Popüler Konu LenaG ile MasterFit

geçmiş olsun canım. diş ağrısı zor

Ben de listeye girebilir miyim Şubat sonu hedefim 105

Yaşım 25

Çok geçmiş olsun canım. Buna benzer birşeyi ben de yaşamıştım ve aynı tepkiyi aldım böyle anlar için yanımızda leblebi kuru meyve gibi atıştırmalık taşımak kurtarıcı oluyor. Allah korusun hiç birşey sağlimizdan değerli değil

Bendr bu 2.oluyor. insülin direncim var hemen düşüyor şekerim her zaman alırdım yanıma badem almamışım. Acta hissetmiyordum ama oldu işte

Bende menümü paylaşayım
Kahvaltı(saat 10.00)
4 kaşık yulaf
Yarım elma
1 bardak süt
1 yemek kaşığı kakao
Ama yarısını yiyebildim. Acı olmuştu
Ara öğün (13.00)
1 fincan türk kahvesi+4 gün kurusu+2ceviz
Saat(16.00)
2 kepçe mercimek çorbası
Saat (18.00)
Bir porsiyon hamsi
Bolca salata
Yatmadan önce de
1 maden suyu ile bir elma

Elhan Papatyamaviss

Hedef 68.0 inşallah Teşekkür ederim bitanem

Afiyet olsun canım İddialı bir menü

sarmalar dolmalar sigara börekleri oh valla neyseki hareketli bir gün geçirmişsin umarım ermiş gitmişlerdir.
listeye birebir uyuyosun canım inşallah faydasını da göreceksin. menü çok güzel.
afiyet olsun gayet güzel
işte azimli bir yarışmacı. kan ter emek gözyaşı asla diyetinden vazgeçmiyor helal olsun be işte aradığım ruh bu şaka bi yana dışarı çıkarken dikkat edelim çünkü gerçekten az yiyoruz ve yorulduğumuzda ufaktan baygınlıklar geliyor yanında mutlaka kuru yemiş kuru meyve bulundur
metro çikolata ben ne alakayım burda diye bağırıyor resmen. neyseki günün kalanı güzel. o metroyu eritmek için bi 15 dk leslie yapsak mı..?
Ben bugüüünnn 12858 adım attıııımmm heyooo (Tabi sabah 8 den beri hareket halindeyim anca bu oldu 10 dk yürü 15 dk dinlen )
işte okuduğumda gözümden kalp çıkan mesajlardan birisi daha sporun çok iyi canım aynen böyle devam hergün kendi rekorunu kır

Afiyet olsun Sidoşum.
Oğlunun doğum günü kutlu olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…