Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia Cordelia canım sporumu da yazayım.
3 mil Leslie 40 dakika
40×10=400
1 saat ev işi=300
8500 adım=850
Toplam=1550
Dünü yazdım mi bilmiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-03-20-14-21-983_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-02-03-20-14-21-983_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 19
🌸3 Şubat beslenme listem 🌸
Elhan Elhan uranus35 uranus35

10:30
Sütlü filtre kahve

13:00
1 yumurta,1 dlm tb ekmek,1 dilim peynir,6 zeytin,salatalik,kapya...

14:30
20 leblebi 5 findik,1 kuru erik

16:20
1 mandalina

18:00
Cordelia Cordelia nin şıkırdak diyetisyeninin smoothiesi🥰
Cok leziz oldu 🫶🏻

2 lt su ictim

Biraz sindireyim yürüyüşe gidecegim
Sabah 1 saat eliptik yapmistim ustune ekleyim
Afiyet olsun Leylam can özüm çok beğendim menünü :KK60: :KK9: Şifalarla beraber eksiler getirsin. :dua:

Ben sadece form doldurmuştum ' boy 158 kilo 68'2 ile basladım sanırım tam hatırlayamadım yaş 40 oldu malesef temel hedef 55 bu ay sonu için hedeftim 65
Tatlım eski neşen yok gibi. :KK43:
İyisin değil mi kuzum :dua:
Tek derdimiz kilo vermek olsun. Diğer sıkıntılar gelip gider . Yüreğin hep aydınlık olsun. İnşallah bana öyle gelmiştir :dua::dua:

eline sağlık abla capcanli üye notuna bayıldım 😘😘😘👏👏👏
Gecen dedim ki Elhan ablanın numarasi olsa da arayıp birz aglasam dertlessem 😂🤣😂🤣
öyle yakın hissediyorum abla ❤️💖
Yavrum benim canım Simayim , numaramı almak isteyen özelden isteyebilir tabi ki:rapci: ben ömürlük ablanizim :KK68: :KK68:
İhtiyacın olduğunda- Allah bir daha yaşatmasın da insanız belli olmuyor- kendini iyi hissetmediğinde seve seve yanında olurum dinlerim elimden bir şey gelmediğinde beraber ağlarım. Özelden yazıyorum, sakla dursun bir köşede elinin altında olsun. :KK5:

Son düzenleme:
Gönül dağı yağmur yağmur boran olunca
Akar can özümde sel gizli gizli
Bir tenhada can cananı bulunca
Sinami yaralar yar oy yar oy yar oy yar oy yar oy
:KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75:
Dost elinden gel olmazsa varılmaz
Rızasız bahçenın gülü derilmez
Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez
Gönülden gönüle gider yar oy, yar oy, yar oy, yar oy, yar oy, yar oy
Yol gizli gizli, Yol gizli gizli
Seher vakti garip garip bülbül öterken
Kipriklerim oku yar yar cana batarken
Cümle alem uykusunda yatarken
Kimseler görmeden yar oy, yar oy, yar oy, yar oy, yar oy, yar oy
Gel gizli gizli, gel gizli gizli
:ıslık::ıslık::ıslık::ıslık::ıslık:

sarmalar dolmalar sigara börekleri oh valla :sinirli: neyseki hareketli bir gün geçirmişsin umarım ermiş gitmişlerdir.

listeye birebir uyuyosun canım inşallah faydasını da göreceksin. menü çok güzel.

afiyet olsun gayet güzel

işte azimli bir yarışmacı. kan ter emek gözyaşı asla diyetinden vazgeçmiyor helal olsun be işte aradığım ruh bu En Büyük TÜRKİYE şaka bi yana dışarı çıkarken dikkat edelim çünkü gerçekten az yiyoruz ve yorulduğumuzda ufaktan baygınlıklar geliyor yanında mutlaka kuru yemiş kuru meyve bulundur

metro çikolata ben ne alakayım burda diye bağırıyor resmen. neyseki günün kalanı güzel. o metroyu eritmek için bi 15 dk leslie yapsak mı..?

işte okuduğumda gözümden kalp çıkan mesajlardan birisi daha :KK37: sporun çok iyi canım aynen böyle devam hergün kendi rekorunu kır:KK200:

minik yaaa mini minnacık metrolar var ya ondan enerji düşüklüğüm var hasta oldum kendime gelmeye çalışıyorum minik bi enerji aldım. Valla bugün normalde başlayacaktır spora ama o kadar çok halsizim ki kendimi toplayayım biraz başlayacagimm🤗

Sabah 13.00
Çok güzel kahvaltı yaptım resmini ekliyorum

Sonrasında dışarı çıktım gezdim annemle açım dışarıda birşey yemek istemedim annem yedi sağlıklı birşey bulamadım. Sonra çay içmeye gittik ben o çayı içtikten sonrasını hatırlamıyorum mide bulantısı baş dönmesi tansiyonum düştü galiba sandalyede baygınlık geçirdim :olamaz::olamaz::KK61: annem o kadar kızdı ki baslicam senin diyetine diye gittiler bana çizi aldılar onda bile hayirrr bırakın yiyemem zararlı diyisimmi hatırlıyorum 😂😂 yani akşam yarım paket çizi 😂😂 annemde çorba yapıyor zorla icirecekmis
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
Spor bildircem
ghasghagha 😂 geçmiş olsun canım. aman tedbirli ol. bende de hem insülin direnci hem de reaktif hipoglisemi var. çantamda ceviz ve kuru meyveyle geziyorum.

İyi akşamlar
03.02.2024

Sabah yok

öğle 13:00 4 yk yulaf 1 su bardağı süt,1 tk bal,1 armut (bu sefer pişirmedim k.validemdeydik yanımda götürdüm herşeyi ) bol bol çay ayrıca illa tadına bak dediler diye salçalı 1 sosis(serçe parmak kadardı sosis)

Ara yapamadım 1 büyük kupa mocha kahve içtim hazır olanlardan maalesef

Akşam 20:15
1 kase domates çorba,5 köfte,yeşillik salatası,1 dilim tbe

Su maalesef 1 lt falan
12000 adım
uranus35 uranus35 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Ay çok kötü ya 😂 tak diye gidiyor insan ama dikkat edicem bundan sonra
doktor bana bu sefer mart sonuna kontrol verdi. artık ramazan ayı geçtikten sonra giderim. oruç tutuyorum çünkü. nisanın ortası gibi giderim Allahın izniyle. ramazanda benim ayarlar düzeliyor ama iyi olur 😁

ben de bugün evden direk çıktım. taa 13.30 yedim ilk öğünü iyice düşmüş şekerim. kötü yaptı

X