Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eveeettt takımımdaki Güçlü kadınlar hepiniz hoşgeldiniz hepinize kucak dolusu sevgiler.. Bakın ne diyorum bu hafta rekor üstüne rekorlar kıralım mı ?!👀 bence biz bu işi yaparız beee 💅🏻🙌🏻

📌Tek bir ricam var olabildiği kadar burda aktif olalım. Bu sayfada dolaştığınız sürece zaten isteseniz de diyeti bozmuyorsunuz, suya dikkat ediyorsunuz ve sporu yapıyorsunuz.

📌Ben de elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım inşallah.

📌 herkesten bol eksi bekliyorum, artı görmek istemiyorum. Kaçamak yapana kızarım baştan söyleyim alınmaca yok 🤭😂

📌spora yükleniyoruz arkadaşlar‼️ sporla kilo verme hızı X2 oluyor. Neyseki spor Queenler @Cordelia patimsilizm patimsilizm bizimle birlikte. 😍 spor konusunda bizi darlamaları için sonsuz yetki veriyorum bu Queenlere ❣️

Boool iradeli, boool sporlu ve en önemlisi eğlenceli, tatlı çekişmeli bir hafta olsun inşallah.
💙💙OOoOoOoOoO bir ki üç MA-Vİ TA-KIM 💙💙

@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
inci-zehram inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
@Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
@Cordelia
@Tesnim1903
tomrs tomrs
@Ruveyda-
Kaptanımmmm merhabaaa
Dolu dolu Mis gibi bir hafta olacağı şimdiden belli
Okullar açılıyor düzenler tam oturacak inşallah, spor ile destekleyince 💪🏻👌🏻
Aynı enerji ve hevesle tam gazzzzz 🤸🏻‍♀️

benim yemekleri annem yapıyor. haftada en az 4 gün ana yemeğin yanında pilav, makarna, bulgur pilavı olur. Allahtan pilavı çoğunlukla basmati pirinçten yapıyoruz. o da ben de reaktif hipoglisemi çıktığından bu yana. ama bu akşam baldodan yapmış. evde basmati ve yasemin kalmamış almak gerekli. pirincin bir iyi yanı glutensiz olması. yiyince şişmiyorum.
yeme konusunda iradem çok güçlü değil. iş yoğunluğundan dolayı pasif stresi çok yaşadığım için karboya çok meylim var. önüme gelince yiyorum. işte bunu aşmaya çalışıyorum.
sabahı kaldırdım sorun yok. ilk öğünü öğlen yapıyorum. öğlen yemeğinde de işyerine gelen yemekten yemek istemedim. ama evden de hergün sulu yemek götürmek istemedim. öğlen kahvaltı planlamıştım ama o da sıkıyor istemiyorum. ee ne yapıcam dedim kendi kendime. karar verdim hergün salata, söğüş ve dürüm. asrın lavaşının içine köfte, tavuk vs. arada proteinli salata ve kahvaltı da olur. böyle devam edicem bakalım.

maalesef benimde güçlü değil yemeyi çok seven biriyim aslında. çalıştığım dönem bende salata tarzı yapıyordum mini ara öğünler falan hazirliyordum çok hoşuma gidiyordu. Hatta bitterden meyveli çikolatalar yapardım. çok güzel kilo vermiştim. anneler bu konuda gördüklerini yaptıkları için hep kalori bombası tabi:) basmati bende artık kullanmak istiyorum şimdiye kadar baldo alıyordum aslında en sagliklisi o.

maalesef benimde güçlü değil yemeyi çok seven biriyim aslında. çalıştığım dönem bende salata tarzı yapıyordum mini ara öğünler falan hazirliyordum çok hoşuma gidiyordu. Hatta bitterden meyveli çikolatalar yapardım. çok güzel kilo vermiştim. anneler bu konuda gördüklerini yaptıkları için hep kalori bombası tabi:) basmati bende artık kullanmak istiyorum şimdiye kadar baldo alıyordum aslında en sagliklisi o.
zaten diyet yapılırken mutlaka mutfağa girilmesi gerekli. ama çalışınca zor oluyor.

Mavi takım bi toplaşın hele. Evde bir yığın iş beni bekliyordu o sırada kaptan hedef tablosu hazırlıyordu. Kaptan çalışıyor bacılar :temizlik: 🤣🤣
tartı günümüze kadar (cuma ya da ctesi) hedef belirleyelim rotamız belli olsun 🎯
Beni etiketleyerek hedefinizi yazın tablomu güncelleyim.
@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
inci-zehram inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
@Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
@Cordelia
@Tesnim1903
tomrs tomrs
@Ruveyda-
Merhaba kaptan ben hedefi çok yüksek tutamayacağım regl dönemim yaklaşıyor aynı hedef belirliyorum 66'5 bol eksiler ❤

su lavasi deneyen var mi
Screenshot_20240202_225555_Instagram.jpg

X