Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay evet ya hiç yemem daha iyi öyle. Yersemde onuurumla yerim yani hamburgeri🤭 ama yemiyoruz tabi 🤐
He evet iste tatliyida onurumuzla yiyoruz hamburger soslu murphy😁 iclerinde guzel olan tarifler var cogunu denedim emin ol ama kalorisi besin degeri vs o kadar yakin ki ugrastigina batirdigina degmiyor daha masrafli oluyor ve ev halki begenmeyince hepsini sen yiyon

Lokum tadımlık yediysen sıkıntı olmaz. Cuma günü ödül yaptın . :super:
aslında ödüllük bir durum yok da hiç yememem gerek. 88 leri gördüm artık 85 leri de görmek istiyorum. bunun için işi daha sıkı tutmam gerekli.
ama benim için 9 lardan inmek de çok önemliydi. resmen moralim düzeldi. çok ilginç çevrem hemen farketti. sen zayıfladın diyorlar. kaç ay 92 lerdeydim ya 3 kiloyu bile farkettiler. hoşuma gitti ama yok ya falan diyorum 😁

He evet iste tatliyida onurumuzla yiyoruz hamburger soslu murphy😁 iclerinde guzel olan tarifler var cogunu denedim emin ol ama kalorisi besin degeri vs o kadar yakin ki ugrastigina batirdigina degmiyor daha masrafli oluyor ve ev halki begenmeyince hepsini sen yiyon

ahaah bu güzeldi haklısın ben yapsam eşim yemez mesela hepsini ben yerim oturup o yüzden şimdiye kadar yapmadım zaten. onurumuzla diyete devam o zaman :)

Mavi takım bi toplaşın hele. Evde bir yığın iş beni bekliyordu o sırada kaptan hedef tablosu hazırlıyordu. Kaptan çalışıyor bacılar :temizlik: 🤣🤣
tartı günümüze kadar (cuma ya da ctesi) hedef belirleyelim rotamız belli olsun 🎯
Beni etiketleyerek hedefinizi yazın tablomu güncelleyim.
@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
@inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
@Mthn83
@serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
Tesnim1903 Tesnim1903
@tomrs
@Ruveyda-
Bu hafta ki hedefim 700 gr

Aslinda yeme alışkanlığı ile ilgili en basitinden kayinvalidem hamur ve tatlı isleri yapmayı çok sever mutfaktan hiç çıkmaz yemek yapmayı çok sever kiloluda baya. Görümcem o evde dikkat etmeye çalışıyor ama bir yerde pes edip sonra tekrar başlıyor:) öyle olunca tabi tam anlamıyla istediği kiloya bir türlü ulaşamıyor. Allah'tan eşimde kilosuna dikkat ettiği için tatlı hiç yapmıyorum hamur isleride ayda yılda işte. O yüzden rahatsız etmeyen yemekler yapıyorum 🤗
benim yemekleri annem yapıyor. haftada en az 4 gün ana yemeğin yanında pilav, makarna, bulgur pilavı olur. Allahtan pilavı çoğunlukla basmati pirinçten yapıyoruz. o da ben de reaktif hipoglisemi çıktığından bu yana. ama bu akşam baldodan yapmış. evde basmati ve yasemin kalmamış almak gerekli. pirincin bir iyi yanı glutensiz olması. yiyince şişmiyorum.
yeme konusunda iradem çok güçlü değil. iş yoğunluğundan dolayı pasif stresi çok yaşadığım için karboya çok meylim var. önüme gelince yiyorum. işte bunu aşmaya çalışıyorum.
sabahı kaldırdım sorun yok. ilk öğünü öğlen yapıyorum. öğlen yemeğinde de işyerine gelen yemekten yemek istemedim. ama evden de hergün sulu yemek götürmek istemedim. öğlen kahvaltı planlamıştım ama o da sıkıyor istemiyorum. ee ne yapıcam dedim kendi kendime. karar verdim hergün salata, söğüş ve dürüm. asrın lavaşının içine köfte, tavuk vs. arada proteinli salata ve kahvaltı da olur. böyle devam edicem bakalım.

X