Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İki gün şunu yapayim da . Pazartesi sizinle devam edeyim. Cordelia Cordelia

Eklentiler

• IMG_20240202_220814.jpg
    IMG_20240202_220814.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 22
Bazen tüp mide ameliyati olasım geliyor bıktım bu kilolardan sürekli kilo vermeye çalışmaktan yoruldum ben
bir kere doğru düzgün kilo verip geri almasak ne güzel olur 😔

teyzemin bir arkadaşı var. çocukluğundan bu yana çok şişmanmış. öyle ki ergen olduğunda 18 yaşına kadar regl gelmemiş. o da ben genç kız bile olamadım diye o yaşlarda aniden bir diyete başlamış kafasına göre. kaç ay hergün pirinç lapası yemiş. arada yanında yoğurt bazen de meyve o kadar. tam 40 kilo vermiş. ama tabi diyet sonunda bir doktora gitmiş tahlilde tüm değerleri aşırı düşmüş. sonra vitamin mineral takviyesi yapılmış falan. ama şu an 65 yaşına yakın yaşı var o gün bugündür kilo almamış :nazar:

Tatlım bildirimleri yapmamız lazım ama :işsiz:
Moralinin bozulmasına üzüldüm dolunayın etkisi geçti geçecek biraz dayan haftaya güzel eksi görürsün.
Bildirimler konusunda hassasiyet bekliyorum olur mu bitanem :dua::KK60:
Tamam abla
diyetisyene gittin mi hiç peki hemen sıkma canını gelgitler olacak kiloda mutlaka
Seneler önce gitmiştim cnm
İlk zamanlar öyle oluyor bende hiç yapamicam sandım çok pes ettim. 😞 İnanıyorum yaparsın burda hep birbirimize motive oluyoruz
Pazartesiye motivasyonum tam başlamak istiyorum

teyzemin bir arkadaşı var. çocukluğundan bu yana çok şişmanmış. öyle ki ergen olduğunda 18 yaşına kadar regl gelmemiş. o da ben genç kız bile olamadım diye o yaşlarda aniden bir diyete başlamış kafasına göre. kaç ay hergün pirinç lapası yemiş. arada yanında yoğurt bazen de meyve o kadar. tam 40 kilo vermiş. ama tabi diyet sonunda bir doktora gitmiş tahlilde tüm değerleri aşırı düşmüş. sonra vitamin mineral takviyesi yapılmış falan. ama şu an 65 yaşına yakın yaşı var o gün bugündür kilo almamış :nazar:
Maşallah yA

Aslinda yeme alışkanlığı ile ilgili en basitinden kayinvalidem hamur ve tatlı isleri yapmayı çok sever mutfaktan hiç çıkmaz yemek yapmayı çok sever kiloluda baya. Görümcem o evde dikkat etmeye çalışıyor ama bir yerde pes edip sonra tekrar başlıyor:) öyle olunca tabi tam anlamıyla istediği kiloya bir türlü ulaşamıyor. Allah'tan eşimde kilosuna dikkat ettiği için tatlı hiç yapmıyorum hamur isleride ayda yılda işte. O yüzden rahatsız etmeyen yemekler yapıyorum 🤗

X