Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü vermeye geldim
Sabah 7 40
1 adet lifalif yulaf bar 3 minnacık kuru erik

Öğle 12 10
1 kase mercimek çorbası
5 kaşık kıymalı patlıcan
150 ml ayran

Akşam 18 30
4 kaşık etsote 5 kaşık pırasa 1 büyük kase salata

Birazdan sütlü kahve içerim
Su 2ye yakın oldu
Elhan Elhan
Temiz menülere devam elden ne gelir artıdaşım :KK51:
Gel sarılalım :KK74:
Yalnız bugün kahvaltim seninki kadar güzel değildi. :confused:yarin yeşil smoothie ile dengeleyecegim inşallah 🙏

Mavi takım bi toplaşın hele. Evde bir yığın iş beni bekliyordu o sırada kaptan hedef tablosu hazırlıyordu. Kaptan çalışıyor bacılar :temizlik: 🤣🤣
tartı günümüze kadar (cuma ya da ctesi) hedef belirleyelim rotamız belli olsun 🎯
Beni etiketleyerek hedefinizi yazın tablomu güncelleyim.
@Jasminium84
zeyneppk zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
@inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
@Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
@Cordelia
@Tesnim1903
@tomrs
@Ruveyda-
Hedef 76.0 canim insallah bu hafta hedefe ulasirim

Afiyet olsun canım 😘 :super:
saol canım pilavlı bir gündü. aslında bugün sadece simit yiyeyim diyordum ama evdeki hesap çarşıya uymadı. öğlende özel bir lokum geldi. buralarda yok ondan. bir de onu yedim. ama yarının menüsü kafamda. öğlen dışarıda olucam. ama akşam belli.

Kivircigin organikmiş ilaçlı olsa gelir miydi salyangozcuk :KK51:
Afiyet olsun canım menun cok güzel. :KK36:
Evet çogu aldigim sebzeden böcek cikiyordu ama kücüktü bu kocaman zaten böcek görünce kasinmaya basliyorum bi fena oldum 🥲 kivircikla beraber balkona koydum yolunu bulup gider insallah 🤣🤣

saol canım pilavlı bir gündü. aslında bugün sadece simit yiyeyim diyordum ama evdeki hesap çarşıya uymadı. öğlende özel bir lokum geldi. buralarda yok ondan. bir de onu yedim. ama yarının menüsü kafamda. öğlen dışarıda olucam. ama akşam belli.
Lokum tadımlık yediysen sıkıntı olmaz. Cuma günü ödül yaptın . :super:

X