Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mavi takım bi toplaşın hele. Evde bir yığın iş beni bekliyordu o sırada kaptan hedef tablosu hazırlıyordu. Kaptan çalışıyor bacılar :temizlik: 🤣🤣
tartı günümüze kadar (cuma ya da ctesi) hedef belirleyelim rotamız belli olsun 🎯
Beni etiketleyerek hedefinizi yazın tablomu güncelleyim.
@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
@inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
@Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
@Tesnim1903
@tomrs
Keira- Keira- Eki Görüntüle 3380782

hedef 1 kilo diyorum ben kaptanım

Mavi takım bi toplaşın hele. Evde bir yığın iş beni bekliyordu o sırada kaptan hedef tablosu hazırlıyordu. Kaptan çalışıyor bacılar :temizlik: 🤣🤣
tartı günümüze kadar (cuma ya da ctesi) hedef belirleyelim rotamız belli olsun 🎯
@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
@inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
@Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
@Tesnim1903
@tomrs
Keira- Keira- Eki Görüntüle 3380782
Ben 75.55 diyorum 💙

Seni çok iyi anlıyorum ❤️ 66 lık bir bebe de bende var bu hafta 3. kez hastaneye gidişimiz ve malesef haberler iyi değil.

Kalça çıkıklıgı varmış. Bandaj takılacak 😭
Geçmiş olsun kuzum. İçini ferah tut. Erken farkedilmiş biran önce tedavisi tamamlanır inşallah ☺️

Eki Görüntüle 3380098
Göğsümü gere gere yolluyorum
31 Ocak çarşamba
Hem terapide 20 dakika aletli çalıştım
Hem evde 1 saate yakın yürüyüş yaptım 🧿🧿🧿
6.568 adım 650 puan
Diğerleri ne eder bilemedim
Torunla ilgileniyorum

Cordelia Cordelia
Geldiğine çok sevindim ❤️❤️❤️
:nazar::nazar::nazar:
Gecen cuma 70.8
Bu cuma 70.6
Fark 200gr
(Pztesi aldığım kiloyu atıp 200 gr verebilmisim )
Elhan Elhan
Bravo Beşiktaşlım❤️
Geçen cuma: 59.80
Bu cuma 59.90 jwjdjeh
Fark +100 gram
Ben anlamiyorum sporun üstüne cardio yapip aç kaliyorum sonuca bak 🤣🤣 yeşillik fazla tüketmedim tuvalete çıkamıyorum ve dışarı 1 kere çıktım havalar soguk oldugu için. Sanirim yürüyüş olmadan olmuyor ya kötü hissettim kendimi. 🥹
Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a
Bu hafta eksi olur inşallah 🙏
Merhaba herkese uzgunum kilo alarak dondum
Gecen cuma 62.5
By cuma 63.5
Elhan Elhan @Mthn83
Hadi kekim yaparsın sen. Bu hafta güzel eksi olsun🙏
Özür dilerim geç oldu 😞
Geçen cuma 77.05
Bu cuma 76.55
Fark= -500 Gr ( 9 gün adetim geçti i yüzden şişlik var yoksa daha fazla verdim eminim)
Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83
Eki Görüntüle 3380456
🧿🧿🧿❤️❤️❤️ harikasın rakibim
Kızlar hiç giremedim zorlu bir hafta geçiriyorum 😞 tartı ulaşımım şuan yok, akşam paylaşabileceğim 😢
Müsait olunca gel kopya canım ❤️
Çok şükür artık 60 lar ligi doğum günüme 68 hedefım vardı 😍 geldık oraya 67 diyim bari 18 Şubata 😍
🧿🧿🧿 inşallah canım
Tebrikler şirinler ! @Mthn83 tebrik ederim canım
🙈😘
Abla sonra anlatırım tlfnu evde unut tum
Cuma 71.600
Bu cuma 71.450
-150 ne alaka anlamadım o kadar dikkat ettim
Ooo prenses nerdeydin🥳

@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
@Nergis 35
@inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
@Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
@Tesnim1903
@tomrs
Keira- Keira-
Kaptanim guncel 58.8 hedefim 58.3🙏🏻🫶🏻

Bu arada biri çalışıp çalışmadığımı sormuştu sanki. Ben öğretmenim özelde çalışıyodm, kızıma kayınvalidem bakıyordu ama kayınvalidem kalp ameliyatı oldu kızımı bırakacak yer olmadığı için bu sene çalışmıyorum. Hem kızıma(2.5 yaşında) bakıyorum hem kayınvalidemle ilgileniyorum ( aile apartmanındayız ve kızı gelini yok benden başka)
Hazır evdeyken kpss çalışmaya başladım bakalım inşallah bu sene şansımı deneyeceğim. Kpss çalışan biri daha vardı sanki aramızda 🤔

Bu arada biri çalışıp çalışmadığımı sormuştu sanki. Ben öğretmenim özelde çalışıyodm, kızıma kayınvalidem bakıyordu ama kayınvalidem kalp ameliyatı oldu kızımı bırakacak yer olmadığı için bu sene çalışmıyorum. Hem kızıma(2.5 yaşında) bakıyorum hem kayınvalidemle ilgileniyorum ( aile apartmanındayız ve kızı gelini yok benden başka)
Hazır evdeyken kpss çalışmaya başladım bakalım inşallah bu sene şansımı deneyeceğim. Kpss çalışan biri daha vardı sanki aramızda 🤔
Ben sormustum kaptanim sormak degil de olasilik olarak söyledim secimler yapilacakti ve yoktun o anda o yuzden 🥰 gecmis olsun🌸

X