Popüler Konu LenaG ile MasterFit

insa canım zaten bana stres yasak vucudumda bazı seyler çıkiyor ve artıyor. Benim doktorumda bana bir şurup yazdı sakinlestirme diye. ee bakıyorum uyku yapacak birsey tamamen bitkisel .. Ben haric evdeki diger uyelere verirsem benim icmeme gerek kalmayacak sanırım
Canimmm sen bilincli bir annesin erkenden onlemini almissin bu tedavi edilebilir birsey hiiiic stres yapma🥰

🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷
Masterfit Yarışması 103. Etap02.02.05.02FarkYüzde
KIRMIZI TAKIM
Papatyamaviss Papatyamaviss KAPTAN68.25
@Deltavealfa67.85
@s i d e l y a66.0
ffestinalente ffestinalente Yarin
@arwengsd59.9
@sara_28103.4
@FitVenus61.45
@sofftyYarın
sibel_84 sibel_84 72.7
@aypare ackerman61.35
@Lavinia_9871.45
@Beth1863.5
@Efenin_AnnesiYarın
Tutku44 Tutku44 83.6
@60kiloyum88.6
Elhan Elhan 68.8
MAVİ TAKIM
uranus35 uranus35 KAPTAN62.45
@Jasminium8461.1
@zeyneppk78.1
@Ysmnondr85.65
LenaG LenaG 111.2
@HuzuRRR71.7
Nergis 35 Nergis 35 65.4
@inci-zehram69.4
@-Murphy-70.5
@Mthn8376.2
serap911 serap911 76.55
patimsilizm patimsilizm 58.8
Cordelia Cordelia 79.65
@Tesnim190370.6
@tomrs66.9
@Ruveyda-59.2
HAZIRLIK
@Aomine Daiki
🌟Hata varsa mesaj lütfen 🙏
Kendimi ölmüş gibi hissettim 😔😔😔

ffestinalente ffestinalente kuzum çekilme lütfen olabıldıgınce yap , bak ben çarşambadan beri dişimle uğraşıyorum Yüzüm gözüm gırtlağıma kadar şii sezeryan ağrısından daha yoğun bı agrı cektım iki bebemle o gun tek basına ilgilendim kimsem yok grubetim dün gece hiç uyumadım ama artık bu tempoyu kabul edıp alışıp duzelmesını beklemeden (cunku her zaman bişey cıkıyor cocukla ilgili ) hayatına kendini de dahil etmen gerek ve ıstedıklerınden yapmaya calıstıklarından vazgeçmemek gerek ilk bebegın ve senı cok ıyı anlıyorum tecrubelı bı anneden sana not sadece ☺️
Diyeti bırakmak mi istiyorsun ffestinalente ffestinalente
bak ben gecenlerde oyle düsündüm sagolsun kaptanım ve Cordelia Cordelia kuzum beni ikna etti bırakma kendini sev kendin icin yao dediler salata yaoacak zamanim yok dedim.. marulu dogramadan yedim zaman olmasa havucuda napalım iyi olacagız ki bebegimiz ve evimizde iyi olsun bir 8 yasında cocugum var hersey o kadar yogun ve zor ki .. stresle bas edebilmek bu zamanda cok zor.. ama önce kendimiz once sen mutlu olacaksın .. kendine 15 dk zaman ayıracaksın ki kilonu verip mutlu olasın🌸
Cordelia Cordelia o kadar güzel konustu ki unutamadım ❤️🤲

Manzara dedigin tablo gibi🫶🏻🌸

1000053835.jpg

sık kontrol yapılacak en az 3 ay dedi bebegim 5 aylık nasıl emekleyecek yavrum bunlarla bilmiyorum😔

Canım zaten genellikle 8. Aydan önce emeklemiyorlar. Allahın izniyle 3 ay da geçse her türlü emekler. Anne yüreği dertleniyor çokta haklısın ama düzelsin de 1-2 hafta emekleyemesin yeterki faydalı olsun 😊

Bulutta 6 ay 1 haftalık çok yakınmış doğumları ♥️

Canım zaten genellikle 8. Aydan önce emeklemiyorlar. Allahın izniyle 3 ay da geçse her türlü emekler. Anne yüreği dertleniyor çokta haklısın ama düzelsin de 1-2 hafta emekleyemesin yeterki faydalı olsun 😊

Bulutta 6 ay 1 haftalık çok yakınmış doğumları ♥️
Kı emeklemeyedebilir 😂 benim oğlum 8.5 aylık ilk adımlarını atmıştı 😂

Eveeettt takımımdaki Güçlü kadınlar hepiniz hoşgeldiniz hepinize kucak dolusu sevgiler.. Bakın ne diyorum bu hafta rekor üstüne rekorlar kıralım mı ?!👀 bence biz bu işi yaparız beee 💅🏻🙌🏻

📌Tek bir ricam var olabildiği kadar burda aktif olalım. Bu sayfada dolaştığınız sürece zaten isteseniz de diyeti bozmuyorsunuz, suya dikkat ediyorsunuz ve sporu yapıyorsunuz.

📌Ben de elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım inşallah.

📌 herkesten bol eksi bekliyorum, artı görmek istemiyorum. Kaçamak yapana kızarım baştan söyleyim alınmaca yok 🤭😂

📌spora yükleniyoruz arkadaşlar‼️ sporla kilo verme hızı X2 oluyor. Neyseki spor Queenler Cordelia Cordelia patimsilizm patimsilizm bizimle birlikte. 😍 spor konusunda bizi darlamaları için sonsuz yetki veriyorum bu Queenlere ❣️

Boool iradeli, boool sporlu ve en önemlisi eğlenceli, tatlı çekişmeli bir hafta olsun inşallah.
💙💙OOoOoOoOoO bir ki üç MA-Vİ TA-KIM 💙💙

@Jasminium84
@zeyneppk
@Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
Nergis 35 Nergis 35
@inci-zehram
@-Murphy-
@Mthn83
serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
@Tesnim1903
@tomrs
@Ruveyda-
Tamamdir kaptanım o iş bizde insalhhh
Seni çok iyi anlıyorum ❤️ 66 lık bir bebe de bende var bu hafta 3. kez hastaneye gidişimiz ve malesef haberler iyi değil.

Kalça çıkıklıgı varmış. Bandaj takılacak 😭
Çok geçmiş olsun canım erken farketmisiiniz Çok çabuk atladım üzülmeyin

insa insa Allahım aminnn
Yani basimizdan gecti biliyorum o yuzden diyorum bizim bi akrabanin cocugu 4-5 yasinda bi aksayarak yurumeye basladi doktora goturduler ben aracla gotur getir yaptım hep doktorun yaninada girdim. doktor kizdi bunlara cocugunda kalca cikikligi varmis niye tedavi ettirmedin bunun kesin tedavisi var yazik degilmi cocuguna dedi😬 sen bilinclisin icinde bir tedirginlik olmasin sifalanacak evladin innnsallah 🫶🌸

X