Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen cuma: 59.80
Bu cuma 59.90 jwjdjeh
Fark +100 gram
Ben anlamiyorum sporun üstüne cardio yapip aç kaliyorum sonuca bak yeşillik fazla tüketmedim tuvalete çıkamıyorum ve dışarı 1 kere çıktım havalar soguk oldugu için. Sanirim yürüyüş olmadan olmuyor ya kötü hissettim kendimi.
Elhan s i d e l y a

Eklentiler

• Screenshot_20240202_114546_Gallery.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar cidden bu wc için bi çözüm yok mu ya haftada bir wc ye mi çıkılır yani diyet yaparken çok sorun. Ot çay bi çare bulan söylesin
Salata yada yemeklerin üstüne sinameki otu serpmek
Hindistan cevizi yağı ile yapılan kahve içmek
Apaform çayı tüketmek

Bu 3 gündür sinameki hariç hepsini yaptım, fayda etmedi

Kızlar cidden bu wc için bi çözüm yok mu ya haftada bir wc ye mi çıkılır yani diyet yaparken çok sorun. Ot çay bi çare bulan söylesin
2-3 kasık yogurdun içine 1 tatlı kaşığı keten tohumu 2 kuru kayısı zerdeçel zencefil ekle akşam son olarak ye canım. en geç saat 9 gibi Ama gezegenin durumu farklı. Beslenmesi tamamen değişik olduğu için bu süreci bilenler daha doğru konuşur.

Salata yada yemeklerin üstüne sinameki otu serpmek
Hindistan cevizi yağı ile yapılan kahve içmek
Apaform çayı tüketmek

Bu 3 gündür sinameki hariç hepsini yaptım, fayda etmedi
Ben ne zaman cıktım hatırlamıyorum tek guzel tuvalete çıktığım zaman regl bugunde onu olmuşum

kuru erik... Tadım markasının kuru eriği var o bana çok iyi geliyor bir de pul biberli kabak çorbası
almamışsın tebrik ederim bu harika bişey senin için

Tamam kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…