Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa hadi yaaa ben bu hafta cok gevsedim yaa sporumu cok azalttim bu beni üzüyor. Yarindan itibaren duzenimi tekrar sagliyorum
Canım ilk başladığım hafta kadina iskender sütlaç yedim gittim aile yemeğimiz vardı. 2,1 kg vermistim. Kadın bana ödül vermedi tabi. Sonra simit yedim ızgara yerine tava balık yedim. Yaramaz danışan ismimin hakkını verdim. Diyeti bozmadım desem verir miydi ama ben de yalan söyleyemiyorum

Son düzenleme:
Gencecik kız o kadar kiloyu nasıl biriktirmiş yazık ya...
Ben de bunu düşündüm inan ki... Diger kizda cok kiloluydu ama.o yuruyebiliyordu zayif bi oglanda o arabayi itiyordu
Hmm sen kendi kendini odullendirmissin ben tamamen uyuyordum hatta ödül yap dediginde bile usenip haftaya yaparim yaa diyordum

Ucuk cikmisti dudagimda gecti bitti

Aaa hadi yaaa ben bu hafta cok gevsedim yaa sporumu cok azalttim bu beni üzüyor. Yarindan itibaren duzenimi tekrar sagliyorum
Sporsuz zor gidyr ben hiç spor yapmadım bu ay ona ragmen gidiyor şükür ama Eva falan yapamasamda yürüyüş çok yapıyorum çünkü en son Eva fitnes yaptım hastanelik oldum

Ayy size anlaticaktim unuttum o belgesellerde cikanlar gibi iki kiz gordum metroda
Buyuk esya tasimak icin olan market arabalari var ya ona oturmuş arkadasi oyle gezdiriyordu onu cokkk zor çok kötü...
Canım ben tüm bölümleri izledim ama gercekte hiç görmedim. Ama bazılarının 2 ay sonra 10 kilo alıp ödem dediğine şahidim. Adam diyor uysan en az 30 kilo verirdin. Kadın diyor bana yalancı mı diyorsunuz. O kadar üzülüyorum ki bin bahaneyle bırakanlara nefes alamıyor yürüyemiyor hala daha korona vardi annem hastaydı diyeti yapamadım. Ya öleceksin sokağa çıkamıyorsun tuvalete gidemiyorsun yazık değil mi?
Belki çok izlediğim için adamın görüşlerini benimsedim. Hayat acılarıyla devam edecek bunun yemekle ilgisi yok sözü ona ait. Bana da ilham oldu.

Teşekkür ederim hocam. Şubat bilmiyorum nasıl olacak. Hatırlamak istemiyordum. Salı günü bir yıl olacak. Geçer mi diyorum geçer inşallah
Geçer inşallah Fâni dünya ebedi hiçbir şey yok . Gerçeği bilmekle yaşamak çok farklı . Ben biliyorum, sen yaşadın. Ailenle kıyametin ortasından çıkıp geldin yeni bir düzen ve hayata uyum sağlamaya çalıştın. Bu kadar şeyi başardın. Sağlıkla huzurla devam edin bundan sonra da ...

Ne kadar güzel bir söz.
" Hayat acılarıyla devam edecek bunun yemekle ilgisi yok "

Ne kadar güzel bir söz.
" Hayat acılarıyla devam edecek bunun yemekle ilgisi yok "
Evi taşıdım kocamdan boşandım sevgilim terketti diyet yapamadim vs vs iyi de bunlar hayat hep var hep var olacak diyordu. Ben de yok kocamla tartıştım yok arkadaşım niye bunu dedi yok hastayım kötüyüm yiyorum diyordum Bunlari düşününce doktor now aklıma geliyor. Yoo diyorum bunların yemekle diyetle ilgisi yok.

Hamdolsun diyorum hocam. Çok şükür. Bazen diyorum ya ebrarlarda kalsaydık tasinmasaydik. Neyse kapatalım. Yarın büyük gün. Okulun açılmasına üç gün kaldı. Tatil bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…