Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Harika bir menü yazdiginin farkında mısın
saol canım. pazartesiden sonra wc hep sıkıntılıydı. salı günü de zaten karbolu olmuştu. pazartesi eksi gelmişken yarına kötü bir rakamla gelmek istemedim ilk haftadan. 3 gündür geceleri açlık otu içiyorum. akşamı hafif geçireyim dedim. inşallah güzel bir rakam gelir yarın.
10.000 adımı geçen günler oldu. sabah kalkınca ben hemen saati takmıyorum. akşam eve gelince de çıkarıyorum. aslında adımlar daha fazla oldu da

Teşekkür ederim hocam. Şubat bilmiyorum nasıl olacak. Hatırlamak istemiyordum. Salı günü bir yıl olacak. Geçer mi diyorum geçer inşallah
1 yıl oldu nasıl da geçti zaman gelmiş geçmiş olsun geride kalsın. vefat edenlere de Allah rahmet eylesin kayıplar konusuna hiç girmicem

Cordelia canım dönmene sevindim iyiki geldin burası sensiz olmaz
Dün yazılanları okudum ve yanlış anlamaların sebebiyet vermiş olduğu bir durum yüzünden gitmenize üzüldüm ve bu konuda bişey yazmak istemedim ama dönmen için dua ettim
Ben akşamları menümü yazınca seni etiketlemeye o kadar alışmışım ki

Sen kaç beden giyiyorsun
42ydim şu an 38-40 ara bedenim.
Yavrum naptın sen
Afiyet olsun. Her şey yolunda mı kuzum
Yolunda ablam. Dün yemenin hakkını verdim midemi perişan ettim bugün de açlığın hakkını vereyim dedim dengelensin. Ben daha önce su orucu falan da çok tuttum alışığım açlığa gayet iyiyim. Sınavdan önceki gece sınırları zorluyorum
Ya o programda bazıları beni deli ediyor canıyla kumar oynuyor resmen. Hele çocuğu olanlar ya insan çocuğu için iyileşmek ister

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…