Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kankişim.
Az turşu ne kadar az su iç tamam mı tatlım.

Az once gecmisi okudum nolmus ya cok uzuldum Cordelia m naptin ya insallah cabucak geri gel.
Bende biraz elestirmek gerektigini dusunuyorum yoksa motivasyon kalmiyor
İlk kez kimsenin geçmişe gitmesini istemiyorum. Zeynebim eleştiri kaldiramayanlar diye ilk sayfaya bir kural yazacağım sanırım . Seninle aynı fikirdeyim kuzum.

Sisteminin kölesi olayim halletcez hep beraber kurtulcaz bu yaglardan fazlaliklardan
İng bank diyordu ya reklamda sistem böyle diye
İnşallah canım
Sen kurtulsanda gitme. Yolumuzda yardımcı ol bizim yolumuz çok uzun
Bende diyetisyene bahsettim kız nazara mi geldik.
Elhan abla bı kurşun döktürsek ada çayı tütsülesek nefesi kuvvetli birini bulsak. Tüm herkes totosunu kaşisin
Aynen bende çok üzülüyorum seviniyorum. Kendinizi bilmesemde enerjiniz sarıyor
Selam hanımlar dun grupta zor uzucu seyler olmus sanırım üzüldüm
Gerçekten zorbir gün geçirdim gözüme boynuma kadar şiş haldeyım
Çok geçmiş olsun canım
Soğuk uygulama yap dışardan. Küçük buz kaliplari gezdir yüzünde hem şişliğe hem ağrıya iyi gelir
Ooo abla çok canlar yakmissin gibi
Bugün bı eve gittim. Evde 3 tanı çocuk vardı biri 6 yaşında biri 4 yaşında biri 2 yaşında. 6-4 yaşında olanlar kardesti öbürü yigenleriydi
Dayımı oldu bu şimdi dedim gülüyorlar
Aynen abla bugün gerçekten hissettim boşluğun
Sporlar yapıldı mi
Hep senin yüzünden ilk suçlayan ben olayım sanki onun için yapıyoruz
Kuzum saatimi evde unutmuşum ama sabah 7.30 da evden çıktım akşam 6 da eve geldim çok yorgunum
Afiyet olsun
Beni nasıl unutursun
Afiyet olsun hafif bir menü
Afiyet olsun canım
ay çok geçmis var okuyacam insa
Bebegimi bugun hastaneye götürdüm tekrar
ultrasyon ile bakıldı sol kalcada sıkınti varmıs kalça çıkıklıgı kontroluydu
yarın bidaha gidicez
Çok geçmiş olsun canım
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım güzel menü

Sen miydin kaptanım bugün perşembe ögrenmiş oldum iki tane yaramaz oğlan olunca aklım bile benle gezmiyor

Canımsın sen sanki düşünüyorsun bu taraflara gelmeyi nasıl mutlu olurum
Ara tatilde bende bı doğu turu istiyorum
Ben her yere gitmeyi düşünüyorum tatlım ama hep düşüncede kalıyor sorun orada nasip olsun demeyi seviyorum bilemeyiz ki
Seninle ilişkimiz şimdiki gibi olsaydı yazın geldiğimde seni görmek isterdim
Ama daha acemiligim geçmemişti

Bu güzel mesajı nasıl kaçırmışım kaptanin alintisinda gördüm kuzum.
Elimizdeki bu fırsatın kıymetini bilmemiz lazım. Birbirinden saatlerce , binlerce km uzakta insanlar birbirine mesajlarıyla destek olmaya çalışıyor o kadar zoru başariyoruz ki farkında değiliz eksiler normalleşiyor gözümüzde. Menülerde yazilandan çok yazilmayanlarin kahramanlariyiz . Çok caydırıcı bir etkisi var. Bir yudum kolayı dahi ağzıma almıyorum vicdan yaptırıyor çünkü. Çok çok teşekkür mesajın için Uranüs'üm...

Sıvı beslenmekten bu gıdısle senı şampıyon yapcam kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…