Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canm çok mutluyum . Rabbim herkese nasip eylesin kat kat güzelini inşallah 🥰 öyle canim bitti şükür onlar birkaç şey kaldı . Cumartesi eşyalar gidecek . Bakalım Rabbim kolaylastirsin insallah ama coook yoruldum
Bunlar güzel yorgunluklar. Allah herkese kendi evini nasip etsin 🙏

Evet canm çok mutluyum . Rabbim herkese nasip eylesin kat kat güzelini inşallah 🥰 öyle canim bitti şükür onlar birkaç şey kaldı . Cumartesi eşyalar gidecek . Bakalım Rabbim kolaylastirsin insallah ama coook yoruldum
Allah güç kuvvet versin. Taşindiktan sonra yavaş yavaş yerleşirsin. Arabanız varsa cuma günü mutfak malzemelerini götürüp tabak bardak yerleştirebilirsiniz biz öyle yapardık. Mutfak yerleşti mi diğer işler kolayına geliyor yemek , çay derdi olmuyor. :KK68:

Oh içimin yağları eridi 🥰🥰
Yarın güzel eksiler var desene ne mutlu bana 🤩
Grilik gitmiş ...kordiş gelmiş gördünüz mü :halay::halay::halay::halay::halay:
Ayyyy çok sevindim anlatamam 👍👍
Geldim ama yoldayım akşam görüşürüz ❤️
Ayyyyy çok şükür hoşgeldin ve birdaha bizi sensiz bırakma lutfen
Hep Leyla'nın suçu o yapmayalım dedi nergis de kipraşmayinca oturdum valla :oops:
Spor kaptanima özel yapıyorum ben o olmayınca olmadı yarın gör bak sen
1 Şubat Menüsü
12.00 Bir yumurtadan omlet , yarım tb lavaş ( kendim yaptım ☺️), marul , maydanoz, salatalik , domates, ceviz , süzük labne , minnak mandalina
13.00 Kahve
17.00 Bir kaşık pilav , bir kaşık kuru fasulye ( eşimden tırtıkladim. Bir tabak fırında peynirli brokoli fezomun tarifiyle, salata
İki litre kadar su , tarçınlı bitki çayi
Mthn83 Mthn83
💙💙💙💙👑💙💙💙💙
Pişti olmuşuz kuru fasulye de ama menun harika afiyetler olsun kankişim

Yarın güzel eksiler var desene ne mutlu bana 🤩

Ayyyy çok sevindim anlatamam 👍👍

Ayyyyy çok şükür hoşgeldin ve birdaha bizi sensiz bırakma lutfen

Spor kaptanima özel yapıyorum ben o olmayınca olmadı yarın gör bak sen

Pişti olmuşuz kuru fasulye de ama menun harika afiyetler olsun kankişim
Dün yapmıştım kuru pilavi ... bitmiyor mübarek :işsiz:afiyet olsun bitanem turşu falan yeme bak aman diyim :KK53:

Allah güç kuvvet versin. Taşindiktan sonra yavaş yavaş yerleşirsin. Arabanız varsa cuma günü mutfak malzemelerini götürüp tabak bardak yerleştirebilirsiniz biz öyle yapardık. Mutfak yerleşti mi diğer işler kolayına geliyor yemek , çay derdi olmuyor. :KK68:
Öyle canim da araba yok bizde . Birde yarın temizlenecek ev . Yerleştirme kolay canım . Kayınvalidem geldi . Annem ve yengem de gelecek herkes bı taraftan hızlıca yerleşirim insallah

ay çok geçmis var okuyacam insa
Bebegimi bugun hastaneye götürdüm tekrar
ultrasyon ile bakıldı sol kalcada sıkınti varmıs kalça çıkıklıgı kontroluydu
yarın bidaha gidicez
Canım benim boş ver geçmişi okuma bugünden devam et. :KK68:
Belki de çocuk ondan huysuzlaniyor inşallah sağlığına kavuşur kuzum. Çok geçmiş olsun. :dua::KK200:

1 Şubat Menüsü
12.00 Bir yumurtadan omlet , yarım tb lavaş ( kendim yaptım ☺️), marul , maydanoz, salatalik , domates, ceviz , süzük labne , minnak mandalina
13.00 Kahve
17.00 Bir kaşık pilav , bir kaşık kuru fasulye ( eşimden tırtıkladim. Bir tabak fırında peynirli brokoli fezomun tarifiyle, salata
İki litre kadar su , tarçınlı bitki çayi
Mthn83 Mthn83
💙💙💙💙👑💙💙💙💙
Yarında brüksel lahanasıyla yapacağım, bugünden haşladım
Birazını ne deniyorduki yav, unla bulamaç gibi yapılıyor ya, ona batırıp kızarttım, mis gibi koktu, cordi gelmese niyet gümbürtüye gidebilirdi 🤣🤣

Sabah ara 3 hurma süt
Öğlen 6 kaşık ıspanak yemeği 2 kase yağsız cacık
İkindi ara 3 erik kurusu 2 tam ceviz
Akşam tavuklu salata yağsız Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a

Eklentiler

• IMG_20240201_185312.jpg
    IMG_20240201_185312.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20240201_083031.jpg
    IMG_20240201_083031.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 22
X