Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1 şubat menüsü
Sabah
Ilık limonlu zencefilli su
Filtre kahve
1 haşlanmış yumurta Peynir zeytin 1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
1 mandalina
2 ceviz
Akşam
6 kaşık kuru fasulye
Salata
Az turşu
Su.3 litre
Spor yok ama suçlusu Cordelia Cordelia
Elhan Elhan @s i d e l y a
Afiyet olsun kankişim. :KK60:
Az turşu ne kadar az 🙈 su iç tamam mı tatlım. :KK5:

Az once gecmisi okudum nolmus ya cok uzuldum Cordelia Cordelia m naptin ya insallah cabucak geri gel.
Bende biraz elestirmek gerektigini dusunuyorum yoksa motivasyon kalmiyor
İlk kez kimsenin geçmişe gitmesini istemiyorum. 🙄 Zeynebim eleştiri kaldiramayanlar diye ilk sayfaya bir kural yazacağım sanırım . Seninle aynı fikirdeyim kuzum. :KK60:

Sisteminin kölesi olayim😂 halletcez hep beraber kurtulcaz bu yaglardan fazlaliklardan🥰😘
İng bank diyordu ya reklamda sistem böyle diye 😂
İnşallah canım 😘
Sen kurtulsanda gitme. Yolumuzda yardımcı ol bizim yolumuz çok uzun 😍
Kızlar dün arkadaşlarla buluştuk herkes ay çok kilo vermişsin falan dedi bi arkadaşım da hep kilo vermeye çalışıyor veremiyor (vermiyor) üstelik karaciğeri çok sıkıntılı. Ben de ona biraz bu gruptan bahsettim sizlerden örnekler verdim özellikle karaciğer temizliği yapan birileri vardı tam hatırlamıyorum kimlerdi onlardan bahsettim insanlar azmediyolar irade gösteriyorlar ve maşallah bi şekilde yapıyorlar çok güzel destek oluyoruz birbirimize şeklinde.
Yani burda aslında önemli bişey yapılıyor insanlara örnek diye anlatılıyorsunuz bilin istedim. ❤️
İradeli olmak kolay değil, diyet yapmak, spor yapmak hiç kolay değil. Tek başına başlıyorsun max 2 hafta sonra motivasyon gidiyor eskiye dönüyosun ama burda düşsekte kalksakta hemen toparlayıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz ❤️
Bende diyetisyene bahsettim kız nazara mi geldik.
Elhan Elhan abla bı kurşun döktürsek ada çayı tütsülesek nefesi kuvvetli birini bulsak. Tüm herkes totosunu kaşisin🧿🧿🧿🧿
Biz de seni seviyoruz. :KK68: :KK68:
Suratım düştüğünde eşimin aklına ilk gelen kulüpte kavga mı var :KK14:
Gündelik hayat beni uzemez oldu. :işsiz:
Normal mi degil mi tartışmak dahi istemiyorum bunu ama bayağı ciddiye aldığımı biliyorum. :KK51:
Aynen bende çok üzülüyorum seviniyorum. Kendinizi bilmesemde enerjiniz sarıyor :KK74:
Selam hanımlar dun grupta zor uzucu seyler olmus sanırım 🥹 üzüldüm
Gerçekten zorbir gün geçirdim gözüme boynuma kadar şiş haldeyım
Çok geçmiş olsun canım
Soğuk uygulama yap dışardan. Küçük buz kaliplari gezdir yüzünde hem şişliğe hem ağrıya iyi gelir 😍
Yaaa sen neden bu kadar tatlısın kankişim

Aynenn canim

Güçlü bir kadınsın ayakta alkışlıyorum 👏👏seni ne mutlu hala çaba gösteriyorsun Allah bir daha göstermesin canım benim

Allah karşımıza çıkarmasın böyle insanlardan herkesi korusun
Birgun
Kızım 5 yaşında ve yanımda eşim ile minibüs de gidiyoruz oturuyoruz
Arkamdaki bey dizi ile sırtıma baskı yapıp durdu eşim kızmasın diye bir şey demedim bi on koltuk bosaldi eşime dedim oraya geçelim hatta neden dedi yok birşey orada oturalım dedim üçümüz geçtik on koltuğa bu sapık da bizim bosalttigimiz koltuğa geçti yine devam devam baktı benden tepki yok arkamdan saçımı çekti ben bi döndüm napiyorsun sen derken eşim zatenn bi tokat attı kaşı ni patlattı şoför hemen karakola çekti arabayı birde böyle birşey yaşadım ayyy bende çok var böyle maceralar

👏👏👏👏

Aynennnn torunlarımız olsada yasımız 28 🙃😀

Bende aynı duyguları yaşadım birde benim genelde arkadaşlar ım benden küçük kız annaneler babaanne ler koca göğüslü kalcali olur sen nasıl olucan demişlerdi

Ahhh Necla teyze bizim kız isteyecekmi bakalim senin oglunu

Bana cumartesi uyar sorun degil
Ooo abla çok canlar yakmissin gibi😅
Bugün bı eve gittim. Evde 3 tanı çocuk vardı biri 6 yaşında biri 4 yaşında biri 2 yaşında. 6-4 yaşında olanlar kardesti öbürü yigenleriydi 😅
Dayımı oldu bu şimdi dedim gülüyorlar 😂
Kimi insan yanındakileri kan bağı olduğu için sever, kimi annedir, kimi kardeş.
Kimisi menfaati için.
Burda kimsenin kan bağı yok, menfaati yok, can bağı kurduk birbirimizle ❤️❤️
Bağımız kesildi, canımız acıyor, kan kaybediyoruz, daha fazla acımasın, kan takviyesi yapmaya gelirmisin :dua::dua::dua:
Cordelia Cordelia
Aynen abla bugün gerçekten hissettim boşluğun 🙁
Sporlar yapıldı mi🙈
Hep senin yüzünden ilk suçlayan ben olayım sanki onun için yapıyoruz 🙄
Kuzum saatimi evde unutmuşum ama sabah 7.30 da evden çıktım akşam 6 da eve geldim çok yorgunum 🙁
1 şubat Perşembe
@s i d e l y a Elhan Elhan

Sabah 9 da
avokado salatası
yarım haşlanmış yumurta
2 şekersiz pankek

öğlen 1 de biberli soğanlı omlet 1 dilim tam buğday ekmeği

akşam 17.30 da bir tabak fırında tavuk patates

1.5 lt su , spor.yok
Afiyet olsun ♥️
Sbah Bir haşlama yumurta
İki çatal slatalık falan zeytin
Bir kepek ekmek

Bir havuç ara

Akşam bir tabak ıspanak ymg iki kepek ekmeği ve Ispanaklı yoğurt 😁

Umudumuz yarın 70 görmek
Akşam yeşil çay ve kayısı çayı içicem 😮

Elhan Elhan
Kaptanımın unuttum nickini
Beni nasıl unutursun 😭😭
Afiyet olsun hafif bir menü 😍
1 Şubat Menüsü
12.00 Bir yumurtadan omlet , yarım tb lavaş ( kendim yaptım ☺️), marul , maydanoz, salatalik , domates, ceviz , süzük labne , minnak mandalina
13.00 Kahve
17.00 Bir kaşık pilav , bir kaşık kuru fasulye ( eşimden tırtıkladim. Bir tabak fırında peynirli brokoli fezomun tarifiyle, salata
İki litre kadar su , tarçınlı bitki çayi
Mthn83 Mthn83
💙💙💙💙👑💙💙💙💙
Afiyet olsun canım 😘
ay çok geçmis var okuyacam insa
Bebegimi bugun hastaneye götürdüm tekrar
ultrasyon ile bakıldı sol kalcada sıkınti varmıs kalça çıkıklıgı kontroluydu
yarın bidaha gidicez
Çok geçmiş olsun canım 🤲
1 Şubat beslenme listem Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

10:40
Mısır patlagi
1 tk fistik ezmesi
Sütlü filtre kahve

13:30
2 yk yogurt
3 yk granola
Yarım muz

14:30-17:00 arasi
1 salatlik,1 portakal,avuc ici kadar leblebi

18:00
Kabak corbasi
Avuc ici kadar kiymali yufka dolama ustunde 2 yk sarımsakli yogurt(yufka manti)

2 lt su ictim

40 dk eliptik yaptim
Afiyet olsun canım 😘
Menüm
Sabah 13.00
Wasa ustune peynir üstüne 1 jambon üstüne haşlanmış yumurta+ çay

Ara: yok

Aksam 18.00
1 kase tavuk çorbası şehriyeli
Taze fasulye kavurması üstüne yoğurt

Ara yapicam: badem ve meyve yicem
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
😍 Afiyet olsun canım güzel menü 😘

İnşallah canım 😘

Elhan Elhan abla bı kurşun döktürsek ada çayı tütsülesek nefesi kuvvetli birini bulsak. Tüm herkes totosunu kaşisin🧿🧿🧿🧿

Aynen bende çok üzülüyorum seviniyorum. Kendinizi bilmesemde enerjiniz sarıyor :KK74:

Çok geçmiş olsun canım
Soğuk uygulama yap dışardan. Küçük buz kaliplari gezdir yüzünde hem şişliğe hem ağrıya iyi gelir 😍

Bugün bı eve gittim. Evde 3 tanı çocuk vardı biri 6 yaşında biri 4 yaşında biri 2 yaşında. 6-4 yaşında olanlar kardesti öbürü yigenleriydi 😅

Kuzum saatimi evde unutmuşum ama sabah 7.30 da evden çıktım akşam 6 da eve geldim çok yorgunum 🙁

Afiyet olsun ♥️

Beni nasıl unutursun 😭😭

Afiyet olsun canım 😘

Çok geçmiş olsun canım 🤲

Afiyet olsun canım 😘

Sen miydin kaptanım bugün perşembe ögrenmiş oldum iki tane yaramaz oğlan olunca aklım bile benle gezmiyor :silah:

Canımsın 😍 sen sanki düşünüyorsun bu taraflara gelmeyi 😇 nasıl mutlu olurum😍
Ara tatilde bende bı doğu turu istiyorum 😍
Ben her yere gitmeyi düşünüyorum tatlım ama hep düşüncede kalıyor sorun orada :KK48: nasip olsun demeyi seviyorum bilemeyiz ki 😅
Seninle ilişkimiz şimdiki gibi olsaydı yazın geldiğimde seni görmek isterdim ♥️
Ama daha acemiligim geçmemişti 🫣

Kızlar dün arkadaşlarla buluştuk herkes ay çok kilo vermişsin falan dedi bi arkadaşım da hep kilo vermeye çalışıyor veremiyor (vermiyor) üstelik karaciğeri çok sıkıntılı. Ben de ona biraz bu gruptan bahsettim sizlerden örnekler verdim özellikle karaciğer temizliği yapan birileri vardı tam hatırlamıyorum kimlerdi onlardan bahsettim insanlar azmediyolar irade gösteriyorlar ve maşallah bi şekilde yapıyorlar çok güzel destek oluyoruz birbirimize şeklinde.
Yani burda aslında önemli bişey yapılıyor insanlara örnek diye anlatılıyorsunuz bilin istedim. ❤️
İradeli olmak kolay değil, diyet yapmak, spor yapmak hiç kolay değil. Tek başına başlıyorsun max 2 hafta sonra motivasyon gidiyor eskiye dönüyosun ama burda düşsekte kalksakta hemen toparlayıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz ❤️
Bu güzel mesajı nasıl kaçırmışım :eek:kaptanin alintisinda gördüm kuzum. :KK60:
Elimizdeki bu fırsatın kıymetini bilmemiz lazım. Birbirinden saatlerce , binlerce km uzakta insanlar birbirine mesajlarıyla destek olmaya çalışıyor o kadar zoru başariyoruz ki farkında değiliz eksiler normalleşiyor gözümüzde. Menülerde yazilandan çok yazilmayanlarin kahramanlariyiz . Çok caydırıcı bir etkisi var. Bir yudum kolayı dahi ağzıma almıyorum vicdan yaptırıyor çünkü. Çok çok teşekkür mesajın için Uranüs'üm...:KK60::KK36:

İnşallah canım 😘

Çok geçmiş olsun canım

Afiyet olsun ♥️

Beni nasıl unutursun 😭😭

Afiyet olsun canım 😘

Çok geçmiş olsun canım 🤲

Afiyet olsun canım 😘

Sıvı beslenmekten bu gıdısle senı şampıyon yapcam kaptanım 😂

X