Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annemin kan kanseri olduğunu öğrendim pazartesi. İnşallah iyi çıkacak yeni testlere girecek. Bekliyoruz. Kizlar bu konuda konuşmak istemiyorum boza beni gerdi yazıyorum. Sen diyet yapıyorsun dünya hazirolda seni beklemiyor. Hayat devam ediyor ve hayatta bir çok acı var. Başka bir şey söylemek istemiyorum. Sırada bahane söylemek isteyen biri varsa lütfen söylemesin. Bırakıyorum deyip bırakın. Kac gündür ağlamadım sağol ağlattın
Canım çok geçmiş olsun

Selam kızlar,
Dün bebeğimi hastaneye götürdüm bugunde baya huysuzdu. Yorucu bir gün oldu.
Bugunde az da olsa spor icin gayret gostericem kendim hafifliyorum beynim hafifliyor sanki..
Allahım sen darda kalan ruhu daralan bunalan herkesin kalbine ferahlık ver banada 🤲
Bu aksam spor yapmaya gelicem buraya insa 💚🌿
Bebiş nasıl canım?

menü
sabah 1 kase melemen
1 dilim tam bugday ekmek
4 yeşil zeytin

akşam 17.00
1 tane kücük lahmacun (normalin yarısı kadar)
ayran
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
spor
28i 1689 adım 30 dk lessie= 450 puan
29u 1500 adım = 150
30u 3500 adım 10 dk lessie 450 puan
spor çok kötü farkındayım :KK43:
Kesinlikle harika bir spor🧿❤️

Sevgili şirinlerim. Acısıyla tatlısıyla eksi ve artışıyla bir haftayı daha bitirdik
İnşallah bu ay hedefinize ulaşarak kapatmisinizdir 😍
Emekleriniz için teşekkür ederim 😍
Eksikliklerimden yana kusura bakmayın ♥️
@serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
@Busra196
Tesnim1903 Tesnim1903
@aypare ackerman
Lavinia_98 Lavinia_98
@gezegenfeza
@Beth18
@tomrs
@sibel_84
Papatyamaviss Papatyamaviss
Keira- Keira-
@Tutku44
@60kiloyum
Elhan Elhan
🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿
İnşanlah kaptanım yarın 70 olursam bir ayda 4 kilo hedefimi vermiş olcm 😉

Abouuuu :KK8: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8:
Sen onu bırakta bu ana sayfamın üstünde eyvah eşim anladı bir haltlar maltlar yazıyor şimdi eşim görürse der olum ne işler kırıştırin:deli::deli::deli: yav gözünüzü sevim bayan arkadaşleım sizdede aynı şey çıkıyor mu
Çıkıyor hiç tiklamadim ne olduğunu bilmiyorum neymiş 👀

Abouuuu :KK8: :KK8: :KK8: :KK8: :KK8:
Sen onu bırakta bu ana sayfamın üstünde eyvah eşim anladı bir haltlar maltlar yazıyor şimdi eşim görürse der olum ne işler kırıştırin:deli::deli::deli: yav gözünüzü sevim bayan arkadaşleım sizdede aynı şey çıkıyor mu
Evet çıkıyor bende ve hemen x le kapatıyorum bir de bazı reklamlar var ki akıllara zarar ne mana bilemiyorum.

X