Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Son düzenleme:
Ne güzel yazmışsın. @-Murphy- bunu anlatmaya çalışıyordum valla aklım başımda değil. Elim ayağım boşandı. İyice saçmaladım
Ya aslında şöyle yüz yüze konuşamadığımız içn mesaj yoluyla yazdıklarımız farklı bir algı ile okunabiliyor ve birbirimizi çok çabuk yalnış anlayabiliyoruz yoksa kimse kimseyi kırcagını kesinlikle düşünmüyorum

düzenleme yapıyordum araya paylaşmak zorunda kaldım kusura bakmayın.
Cordelia sen ve leyla sağolsun enerji veriyorsunuz. hadi kalk spor yap demenin farklı bir dili sizinki
ben kendi adıma seviyorum.
hepimizin kırılma noktası farklı şuan ikisi içinde kırgın bir dönem üstüne gitmek duygusal yorar. lütfen toplanın gelin ikinizde sevilip bekleniyorsunuz

Bazen buradaki mesajlar kendi adıma söylüyorum tokat gibi geliyor. Kalk Sibel silkelen kendine gel diyorum. Bilmiyorum kaç aydır buradayım. Hatırlamıyorum bile. Ama her zaman diyorum iyi ki varsınız kızlar.
Ben de öyle bitanem. Yorumlar kendime getiriyor beni.
Kadın dediğin güçlü olmalı aglak, piremses moduyla bir yere varamayız.

Kizlar merhaba . Haftasonu tasincam inşallah . Aşırı yoğunum gece 3 lere kadar . Buraya bakamıyorum . Çok üzgünüm . En kısa sürede dönecem inşallah . Elhan canimmm ben izne mi ayrılsam ne bulursam onu yiyorum hiç dikkat edemedim 2 gündür komşum , annem sağolsunlar getiriyorlar seçenek olmayınca yiyorum .

canım herkes katı bir şekilde diyet yapamaz. hele bir de yaş ilerleyince daha da zor oluyor. tabi ki hergün kekli, börekli, çikolatalı, pastalı menüler olmamalı ama bazen oluyor. biz zaten duygusal yiyicileriz. öyle olmasak zayıflayan yeniden diyete başlamazdı. yeme işini ayarlayamıyoruz maalesef. o nedenle usulünce uyarmak en doğrusu. bir de tabi böyle arka planda bilmediğimiz şeyler olabiliyor.

taşınma zor canım Allah kolaylık versin. yinede dikkat et emeklerin zayi olmasın. sabit kalmaya çalış

Yeni evin hayırlı olsun sağlıkla huzurla oturmak nasip etsin Allah

bugünkü olay için demiyorum yanlış anlaşılmasın sakın ama daha önce de yazmıştım; eleştiriler çok sert, kırıcı olmamalı. yoksa tabi ki hepimiz birbirimizin iyiliğini istiyoruz.

kolay gelsin canım. yeni eviniz hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…