Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya gideyim de şunu yiyeyim olmuyor da elinin altindakine siginiyorsun gibi oluyor.
Çoğumuz psikolojik yiyiciyiz biliyorsunuz. Kusup kusup yiyen insanlar var ruhundaki açlığı doyurmak için
Psikolojik yiyici olduğumuz doğru Bu da yanında bir sürü yalan getiriyor kendi kendimize söylediğimiz bir araba yalan. Elimizin altındakileri yemiyoruz mesela Elimizin altında salatalık varsa kıvırcık varsa yemiyoruz gidiyoruz dışarıdan hamburger pizza söylüyoruz ne yemek istiyorsak onu yiyoruz
Bu sana ağır gelebilir

İyi akşamlar hanımlar
31.01.2024

Sabah yok

Öğle 12:30
2 dilim tbe ,30 gr süzük peynir,çay (çok ağrım vardı diğer yemem gerekenleri hazırlayamadım)

Ara 16:30 sütlü filtre kahve 20 gr badem 1 armut

Akşam 20:00 Fırında yağsız patlıcan,kabak,patates,brüksel lahanası kızartma, 3 yk yoğurt, 3 yk pilav
Elhan s i d e l y a

2 lt su

Benim nabzim artmıyor yav
Tempoyu yakaladım ama
Şuan 74

Merhaba menümle geldim gerçekleri görmek için yazıyorum

Sabah 1 dilim kek
Öğle hindi fümeli omlet yarım kır pidesi
Ara 1 muz 1 dilim kek
Akşam 2 köfte 1/2 tabak kabak yemeği
Ara sütlü kahve 2 çikolata

Su içemedim ya 1 litre anca hiç içim almadı bugün normalde de suyu az içiyorum zorluyordum 2litreye

Karbonhidrat ve şeker fazla olmuş sanki.

Bende yazmak istiyorum ama kızmayın
Yerken o kadar sorumlu hissetmiyorum bazen ama yazarken utanıyorum
Sabah yarım poğaça
Arada 5-6 dut kurusu 2 ceviz
Öğlen balık (fırın) salata yağsız tuzsuz sadece limon
Ara elma
Akşam 17.30 da1 avuç çiğ kuruyemis karışık 1 Medine hurması
1 ısırık börek (komşum getirip nasıl olmuş dedi cevap vermek için gerisini oğlum yedi)
2 YK ıspanak yemeği
3yk yoğurt
Sade kahve
1.5 lt su
Yeşil çay icemedim bugün.
Biraz ondan biraz bundan karışık oldu. Yarın daha düzgün olacak inşallah

/cordelia , bana kizacagini tahmin ettigim icin geri geldim. Bana cikolata konusunda yaptigin yorumlar, saka diilmis ki, uzgunken bile cikolata yemem hakkinda yorum yapiyorsun
Ben cikolatayi yedigimi soylerken, mutlu mesut, gururla soylemedim. Stresten yiyordum. Ve eskisi kadar yemedigimi de paylasnistim

2ncisi ben yalanci degilim cok sukur

Aslinda hic bir sey yazmadan ayrilirdim ama takimda oldugum icin vicdanim el vermedi. Veremez de. Bu durumda sizleri dusundugum icin girdim

Ucuncusu ben hamburgeri ailevi sorunlar olmadan yenistim. Bugun bir sey yiyesim gelmedi. Aksam tabaktakiler duruyo die yedim, onlar da normal yemek

Ya en cok dokunan da sitem edecegini bilmeme ragmen ne biliyo musun. Uzuntulu halinle benim arkamdan *bunu diyen arkadas cikolata yiyordu, yalanlara siginmamaliyiz tarzi konusman. Oradaki yalanci ayse fatma degil, külliyen ben ama inanmayabilirsin, yalan söylemedim.

Apacik yazsam, eşim siddet uyguladi
Evliligim tehlikede yazsam, cevaben yine mi cikolata yedigimi hatirlatacaksin. Ben hâla agliyorum . Acindirmak icin soylemiyorum. Benim icin hayattaki EN ÖNEMLİ olan ne biliyo musun, evlatlarim ve annem babam. En önemlisi evlatlarim. Hâla da agliyorum. Annen icin de agladim. Uzuldugum hala cikolata jonusuna deginmen. Siddet görmus biri. Esi gece bile hakaret etmis, sabah ise gitmis bir kadin, buraya girip diyet konusundan bahsedebilir mi, ayrilsam evlatlarimi alamaz ama az bi ihtimal. Onun korkusuyla herseye susan bir kadin. Onlar icin sonuna kadar mucadele edicem. ben yine de girdim söyledim. İcim rahat etmezdi diye ama karsiligi buymus. Ben güle oynaya ayriliyorum desem, evet beni yerden yere vur. Ne dersen de ama ben durustligumle geldim yazdim.

Sifremi de degistiriyorum, unutacagim bir sey yapip buraya girmicem. Anksiyetem var ve bas edemiyroum sorunlarla. Yine de kizgin diilim kimseye Allaha emanet olun
Yalan derken birbirimizi kast etmedi canım kendimize soylediklerimizi söyledi.
Allah sabır versin taşıyamayacağın yük yuklemesin Rabbim

afiyet olsun canım

Sifremi de degistiriyorum, unutacagim bir sey yapip buraya girmicem. Anksiyetem var ve bas edemiyroum sorunlarla. Yine de kizgin diilim kimseye Allaha emanet olun
canım çok üzüldüm. ne diyeceğimi bilemiyorum ailevi konuyla ilgili olarak. ama buraya gel. hep beraber burada olacağız ve devam edeceğiz.
insan küçük veya büyük çaplı olumsuz olaylar, durumlar karşısında duygusal yükü azaltmak için yiyeceklere sarılıyor. çoğumuzda var ve kusur değil bu... lütfen üzülme ve kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…